bugün

Kadinlar huzurlu bir yasam, sadik bir es ve en onemliside mutluluk ister... kadinlar sevgi ister...
Paralı, yakışıklı,adonisli, iri ve diri penisli sempatik bir erkek ister. Evet şimdi tanıma uymayanlar siktirip gidebilir biz kız kıza hayal kurarız.
bir soru.
kadınlar heyecan istiyor.
burnunun ucunun öpülmesini ister.
şiir ister.
sadakat ister.
(bkz: kadınlar ne ister)
Güçlü bir erkek, sesi gur, bileği yüreği kuvvetli bir erkek.
kadınına göre değişir.
genelleme yapmayın.
masama saksıda bi dal beyaz orkidehehehe istiyorum.
herşeyin en iyisini ister .
inanmak ister bence.
mel gibson ve helen hunt un başrollerini paylaştığı komedi filmi. güzel izlenebilir bir film.
hep daha fazlasını.
ateş bulsa çak... yok lan bu o değildi.

genellemeyi ilkel insanlar yapar canlar, ama şöyle söyleyeyim, kadınlar hem umursanmamak hem de aşırı şımartılmak ister. ikisi birarada nasıl olur bilemiyorum. zaten onu çözsem yalnız olmazdım. *
Su kadin dersi bitirsin gidelim valla baska bisi istemiyom.
kadinlar freud a gore temelde durustluk,guc,sevkat ve sadakat istiyorlarmis. peki bana aciklayabilir misiniz hasta yataginda olan bir adama karisi neden askla yaklasir?
bir kadin erkegine baglanir ve onu aldatmayi igrenc bulur demisti bir kiz arkadasim. biz erkeklerle aramizdaki anlasmazligin temeli bence budur.
guzel bir kadin 10 kisiden 5ini ayarlayabilecekken sizinle birliktedir ve bu durum erkegi isgillendirir. neden ben der? bu soru ozguven eksikligi yaratir ve aldatma ihtimalini goz onunde bulundurur. bu yuzden kiz arkadasina ambargo koyar. giyimine, gittigi yerlere karisir. bu durum kizi rahatsiz eder ve aralarinda husumet baslar ve cogu iliski bu sekilde sona erer. ben bu sebepten dolayi freudun 4 temel maddesine haddim olmayarak guven duyulmak ve anlasilmak maddelerinide eklemeyi dogru buluyorum.
imla kurallarına uyulmasını istiyor olabilirler.
bu gün avukat bir arkadaşımla yaptığım konuşmadan alıntıdır,
-kardeşim bunca yıldır aile üstüne çalışıyorum biliyorsun, bak sana üç farklı kadın anlatayım.
birinci kadınımızın kocası, her gece dışarıda eve çok geç geliyor ve genelde eve geldiğinde hem sinirli hem de alkollü oluyor, bu kadının tek isteği eşinin eve daha erken gelmesi.
ikinci kadınımızın eşi haftada iki üç sefer arkadaşlarıyla dışarıya çıkıyor ama evine bağlı sayılır, bu sevgili kadının derdi de kocam ev işlerinde hiç yardım etmiyor ben onun kölesi değilim, bana ev işlerinde yardım etmeli yönünde.
üçüncü kadınımızın eşi ise, bildiğin aile babası, evine bağlı, eşi yanında yokken dışarı çıkma huyu yok. ev işlerinde de ciddi anlamda yardımcı oluyor, ama yinede boşanma durumuna gelinmiş, hanımefendiye sorduğumda ise, benim ailem ev alırken bize yardım etti ama onun ailesi hiç oralı bile olmadı, ailesini idare etmeyi beceremiyor demiş.

kısacası sevgili sözlük yazarı kardeşlerim, kadınlar her zaman bir adım daha fazlasını istemektedirler. daha önce de dediğim gibi, kadınlar, seni sen yapan özelliklere aşık olur ve sonra onları değiştirmeye çalışır... ( bu da alıntı lan )
Sevgi romantizm falan diye girmiyeceğim rahat olun arkadaşlar. Aslında gereken üç parça bulunmakta bir bmw anahtarı pahalı sigara paketi ve son olarak bir demet dolar günümüzde insan ilişkilerinin temel elementleridir.
Böyle puşt gibi piç gibi ol ama aynı zamanda romantik ve duyarlı ol isterler. Yani onlar da tam hakim değil konuya.
Tüm kadınların aynı şeyi istemediğini anlamayan muhtemelen erkek yazar beyanı. Her kadın farklı bir şey ister. Kimi para ister, kimi güç ister, kimi aşk ister, kimi sadakat ister, kimi ilgi manyağıdır ilgi ister, kimi anlaşılmak ister, kimi sadece sizi ister, kimi hepsini ister, kimi hiçbirini istemez... Kadınına göre değişir. Anlayabilmek için sormanız zaten kafidir.
-Para
-Maddiyat
-iyi bir ekonomik durum

Bu üçü olduğu zaman başka bir şey istemeyiz. Bu da kötü günümüz olsun diyip şükretmeyi de biliriz.
Hic belli olmaz, moduna gore, ruh ve sinir haline gore inanilmaz farkliliklar gosterir. Anlayamazsin.
kadinların kadınlar şeklinde yazılması olabilir.
kendine bir mal gibi değil de bir birey gibi davranılmasını ister.
Kadına göre farklılık gösterir.
Her kadın farklıdır ve her kadın özeldir.
Her kadının hayalleri ve ihtiyaçları da farklıdır.
En iyisi kadınının isteklerini iyi analiz et ve kadınını tanı.
Kadınlar çiçektir ve çiçekler su ister. Bayat espri kabul ediyorum.
Değer görmek sevildiğini hissetmek bir de geniş omza başını yaslayıp uyumak.
güncel Önemli Başlıklar