bugün

- patrio biliyor musun kadinlar icin paradan once ask ve sevgi gelir .
- ben onu diyenin beyninin pekmezini akıtırım.
çirkin kadınlar için geçerli olan iddia.
birçok genelleme gibi yanlış olan genellemedir. ancak yine de:

(bkz: at yalanı at siksin inananı)
+kadinlar icin paradan once ask ve sevgi gelir

- ne? ahahahahahahahahahaaahahaha, ahahahahahahahahahaahahahahah muhahhhahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahhaha muhahauhauahuahahaahuahuahauahuahaha, paradan önce mi? ahaahhauahuahauauahaauahauhauahauhauauahuahauahauhauahaua aauhauahauhauahauahuahauahuahauahuaauahuahauahuah auhauahauhauahauhuah...
günümüz itibariyle yalan olan sözdür. belki şöyle düşünülmüş olabilir bittabi, paradan önce aşk ve sevgi gelmesi, kadınların birçoğunun paraya aşk ve sevgiyle bağlantısını anlatma niyetini gösterir bu söz. bir de şunu diyemeden geçemeyeceğim vesselam aşk ve sevgi dolu kadınlara;

(bkz: hadi ordan seksi)
para sevgi ve aşkı iteliye iteliye getirdiği için en arkadan para gelir.
zengin bir kadın için geçerli olabilecek önermedir. haliyle parayı pulu, yatları, katları aşmış, aşk ve sevgi arıyordur. *
Yanlış tespittir, genelde her ikisini birlikte yürütmeye çalışır ve ayrım gözetmezler. Bu nedenden ötürü bunlardan birisinde yeterince dominant tavır sergileyemeyen erkekleri doğal seleksiyona maruz bırakmaktadırlar. O nedenle de erkekler daima acilen onları döllemeye meyletmekte ve tepki görmektedirler.

(bkz: evrim teorisi)
para; sevgi ve aşkı iteliye iteliye getireceği için para arkadan en son gelir.
kadınsal bir duygu bütünlüğü içerisinde masum bir yalandır. para insanlığın birinci derecede ihtiyacıdır. ve önüne sevgi geçemez. her şey para değildir, ama o her şey için para gerekir önermesinin yerleştiği kadınlara ters bir bakış açısıdır.
bakmayınız efendim.
ama kadın ikisini de reddedip arkadan gelen parayı seçer şeklinde tamamlanacak önermedir.
..çünkü aşk ve sevgi parayı beraberinde getirir *
belli bi zamandan sonra etrafındaki bekar kızlara "aşk karın doyurmuyoo kızım...bak bana..."diyen kadın tipi.
doğru bir önermedir önce aşk ve sevgi, sonra da para gelir. erkekler içinse önce güzellik sonra aşk ve sevginin geldiği düşünülürse hangi cinsin daha dürüst olduğu meydandadır.
geçerliliğini son yüzyılda yitiren bir söylemdir.