bugün

karşısındaki erkeği arkadaş olarak gören kızdır. hemen havalanıp, yazıyor falan sanmayın.
iltifatı eden kız manken boyut ve ebatlarındaysa dötünün kalkması gereken erkek tipidir.
fazla abartılmamalıdır zira akabinde göt tavan yapacaktır...
AKLI BAŞINDA BiR KADINA DENK GELMiŞTiR.
durdugu yer ile temasi degi$ir, yukaridan el sallar. "in a$aaaa!" demeniz gereklidir. *
ilgiye ac bir erkekse ertesi gun askim diyebilen tiptir. kadina yani. *
bu benden hoşlanıyor o zaman hemen ona oynamalıyım diyen aptal erkektir. bu kız size msn verse, facebook ta seni eklese bile bu hoşlanma manasına gelmez. ah be kardeşim siz böyle yaparsanız daha çok aptal muamelesi görürsünüz. kadınlara da kızmıyorum. biir erkeğe selam verseler borçlu çıkabiliyorlar. ne diyelim allah kolaylık versin.
muhtemelen sosyal hayatinda söylemeden karsisindaki kadina incelikler yapmayi düsünebilen ve genelde dürüst olan siradan bir erkektir. ama bencil ve görgüsüz olmadigi icin cekici bir insandir. Ve sevdigi kadin hayatta kendini degerli hissettigi icin, ondan iltifatlar duymaya alisan insandir.
bir bakıma şanslı olan erkektir.. Önce hafif utanma hissi farkedilir karşınızdaki erkeğin gözlerinde, sonra hafif bir gülümseme akabinde cıvıma..
h * : çok tatlısın
e * : (utanır)
h * : beni inanılmaz mutlu ediyorsun
e * : (gülümser)
(Kısa bir sessizlik akabinide..)
e * : itiraf et yakışıklıyım ama
h * : Hönk...
yüzü kızarır. gözlerinde bir parlama ve parlama anında gözleri kaçırış. sonrasında iltifatı bakışlarla geçiştirme, o an kelimelere dökemez erkek kişi. kaba biriyse lafı geçiştirir. kzıın ağzında bırakır edilecek iltifatı. haketmez.
yakın çevresinin iltifat eden kadına yazması konusunda fişekleyeceği erkektir.

-bana hatun "senin gibi gitar çalmasını bilen, yakışıklı bi adamın bu şirkette ne işi var?" dedi.
-ohaaa, kim olm bu kız, güzel mi? yazıl hemen.
-haydaa...
içinden pis pis gülen erkektir.iltifat edildikten sonra saçmalaması, iğrenç bir espri yapması yüksek ihtimaldir.genelde erkek ünlü birine benzetilir.

+ ya Can seni birine benzetiyorum ama çıkaramadım.
- allah allah kime acaba ?
+ aaa buldum.
- *kime ?
+ uzaktan metine yakından g.tüme benziyosun. *
- hımm domal sen.. yüzleşicez.
egosu tavan yapmış erkektir.
tempra marka arabanın fiziksel özelliklerini almış insandır.