bugün

'kadın olma' konusunda yoğun ihtirasa sahip insan söylemidir bu.

daha önce kadın olduğunu net olarak hissedemediyse bundan sonraki çabasını bu amaca yoğunlaştırması şaşırtıcı olmaz.
bülent hanımın yıllar süren cabalarının sebebidir.
(bkz: doggy style)
(bkz: yorum farkı)
y.rrak istiyorum demenin fransızcası...
Hürriyet gazetesi - Kelebek eki okuyan birinin görüş alma isteğidir...
kadın ilgi,alaka ve her daim sevgi bekleyen bir yaratıktır.beklentilerinin karşılanmadığını dile getiren bir kadın cümlesidir.
bu haberi okuyan ve çok etkilenen insanların söylemidir . inşallah aradığın aşkı bulursun diyoruz .
http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=48017
romantizmi 'çay yap ulan' şeklinde anlayan bir kaç iyi adam olduğumuz için söylenmiş sözdür.
maharetli dillerde çok acayip cümleler kurmaya sebep olabilecek cümle, açıklama, bi bişey. *
kendisine değer verildiğini hissetmek isteyen kadındır. artık kadın olduğunu hissedemeyen kadınlar * * ya her şeyden vazgeçmiş, koca götlü ev teyzesi olmuştur, ya da adamı aldatacaktır. kendisini sırf yatağa atmak için kolpadan iltifatlar yağdıran adama inanmasa bile sırf iyi hissetmek, arzulandığını bilmek için bile aldatabilir. sonunda terkeder gider zaten. aman dikkat diyelim, erkek milleti aklını başına alsın. * *
ilgi ve sevgi isteyen bir kadının isteğidir. kadınlar fizyolojik olarak duygusal yoğunluğu fazlasıyla yaşayan varlıklar. pat diye alınan ufacık bir hediye bile onu mutlu edebiliyor.

şu da unutulmamalıdır ki, kadın olduğum hissettirilsin isteyen de, buzdolabı gibi davranmasın karşısındakine.
hemen her erkeğe söylenmeyecek fazlasıyla cesur bir sözdür.
- kadın olduğum hissettirilsin istioyrum, sonuçt kadın esirim ben..

+ memoo, haso, aynoo hissetirin lan şuna *.
bana kalırsa birlikte olduğu kişi tarafından baskı altına alınmayı, kıskanılmayı, üzerinde hakimiyet kurulmasını isteyen kadın söylemidir. gazetelerde bu yönde beyanat veren kadınların söyledikleri okunursa böyle bir anlam çıkıyor.
son günlerde moda olmuş laftır ya da son günlerde tüm erkekler kadınlarına erkek muamelesi yapıyor.

-aşkım nerdesin lan?
'sen hissetmedin mi hiç kadın olduğunu vay canına... sen hissetmediysen, gözünde mi görmedi be kadın. ben ne yapayım sana'
(bkz: yat geliyorum)
(bkz: sözlükten seçeceğim bir erkekle sevişmek istiyorum) *
zik beni'nin eş anlamlısıdır.
sahiplenilmek istiyorum.
sevilmek istiyorum.
güzel sözler duymak istiyorum.
(...)
gibi açılımları kapsayan cümle.
azdım fuck buddy arıyorum demenin üstü kapalı hali.
ne biliyim ben kimin hissettirmesini istiyosun denilesi istektir.

tamam hissetmek istiyorlar da, kimin hissettirmesini istediklerini söylemiyolar ki.naapalım anlamıyoruz üzerimize alınmıyoruz.sazanlığın alemi yok.kim hissettirise hissettirsin.