1. 1.
  ben değilimdir.
  beceremiyorum.
  hiçbir manası yok.

  daha rahat olacağım erkeklerle arkadaşlık kurmak varken neden kadınlarla arkadaş olayım ki?

  bir tane bulur evleniriz kafi.
  1 -2 ... thanatos gorse kiskanir
 2. 2.
  (bkz: yavşak)

  ohh biraz da şurama doğru eksileyin
  -9 ... rastafarian targaryen
 3. 3.
  Bende beceremem. Yani arkadaş olmayı.

  Ya sevgili olcaz ya olmıcaz konuşmucaz. Başka yolu yok.
  1 ... sahibinin sesi
 4. 4.
  başka şansı yoktur.
  ... birazdangelirim
 5. 5.
  Kız olarak yakın arkadaşınızın olması bir nimettir. Farklı bakış açısı katar. Eğlencelidir. Aşmalısınız...
  2 ... depozitolupetsise
 6. 6.
  kanka veya dost olabileceği kadınları, sevişeceği kadınları, evlenip hayatını ona odaklayacağı kadını ayırt edebilmiş olgun erkektir. çok seçenek arasında olup azına erişebildiği için cinsel açlığı hiç geçmeyecektir ve bu eksikliğini gidermeye evlenince eşiyle mümkün olduğunca fazla çaba göstereceğinden eşine de mutlu bir cinsel hayat vaadeder.
  1 -1 ... evmedeniyeti
 7. 7.
  kadın beyanı esastır yasasına istinaden uzak durduğum durumdur.
  1 ... evrenseldusunce
 8. 8.
  Karşı cinsle daha iyi anlaşan tipleri daha güvenilir bulurum. Kadınlarla daha kaliteli ilişkileri olan erkektir.
  1 ... milchstrasse
 9. 9.
  yıllardır rahatsız olduğum bir kötü tarafım vardır. bol küfürlü konuşmak. nasıldır derler, böyle filli milli işte. erkek ortamında daha rahat olduğumuz için sıkıntı olmuyor. yapıştır geç. ama işte bir de aldığımız terbiye ve bunu hatırlatan utanma duygumuz var. ortamda bir hanım arkadaş bulunduğu zaman, kendimi biraz daha kolay frenleyebiliyorum. işte bu yüzden en azından arada bir arkadaş ortamında hanım arkadaşların bulunması lazım. yoksa bu işin sonu yok. malum stresli milletiz. ota boka küfür ettiğimiz için de morfin gibi bağımlılık yapıyor.
  -1 ... rocknrollanintakendisi
 10. 10.
  gözlemlerime göre evde bir abla ile büyüyen erkek çocukları diğerlerine oranla, kız arkadaşlarıyla daha iyi iletişim kurabiliyor ve genel anlamda kendilerini daha iyi ifade edebiliyorlar. Farkettim ki; Bu durumun yetişkin erkek arkadaşlarımdaki yansımaları daha kibar ve daha olgun bir karakter geliştirebilmiş olmaları.

  Bir erkek kardeş ile büyüyen kız çocukları ise diğerlerine oranla espri ve liderlik yetenekleri güçlü, uyumlu ve pratik çözümler üretebilen çocuklar oluyorlar genellikle.

  Psikoseksüel anlamda Zihnimizde en az bir karşı cins ile büyüdüğümüz göz önünde bulundurulursa; karşı cins bir kardeş veya en azından yakın bir kuzene sahip, tek büyümeyen çocuklar sosyal ve zihinsel anlamda kapasitelerinin ve yeteneklerinin farkında daha şanslı çocuklar fikrimce.
  9 -3 ... fikrimin ince gulu