1. 1.
    Ekşi sözlük'teki ilk entry'i aynen kopyalıyorum. Burdan umudum yok da yine de belli olmaz. Bekli çorlu'da bir yakını olan vardır şu kızcağıza yardım eder.

"
    https://eksisozluk.com/ka...vuze-ugrayan-uye--5583200

başlığı nasıl açayım gerçekten bilemedim. ne yazsam sığmadı.

az önce gördüm. bir üye konu açıp amcasının oğlu tarafından tecavüze uğradığını, uyuşturucuya alıştırıldığını ve artık yaşamak istemediğini yazmış. 

40 sayfayı geçik yorum var, hepsini tek tek okuyamadım. yalnız 19.sayfada site yöneticisi olayın tekirdağ/çorlu'da gerçekleştiğini, mağdur ile iletişimde olduğunu, şu an polisleri yönlendirdiğini ve kendi telefon numarasını yayınlamış. bir kaç üye de seslerini duyurabilmek için ekşi sözlükte başlık açılmasını talep etmiş.

çok üzgünüm, yazılanları okuyunca kanım dondu. umarım içinde bulunduğu durumdan bir an önce kurtulur..

edit: https://www.kadinlarkulubu.com/…ok-kotuyum.1061148/
    edit2: site yöneticisi numarasını silmiş. üyelik nicki @kazen yorum olarak bildiği kadarıyla son gelişmeleri yazıyor."

Edit: şu an kadın hastanedeymiş, şerefsizi de polisler almış.
    11 -13 ... lisa wolfe
  2. 2.
    az önce ekşi sözlükte okuduğum başlık.

ben de düşündüm paylaşmayı lakin buradan umudum yok kısmı daha ağır bastı.
    eğer gerçekse yahut sazan avı bile olsa böyle durumların bolca yaşandığını bilmek ve yaşanacağına ihtimal vermek çok acı.

sadece kadın olduğu için değil, insan olduğu için acı. insanız biz dostlar. böyle vakalar bunu bize sorgulatsa da insanız ve buna göre yaşamalıyız.
    bu çizgiden bu denli çıkanları her gün haber manşetlerinde görmek ise bize eğitimin ne derecede önemli olduğu hatırlatmalı.
    uzatırdım da, alıştık demek üzücü olacak lakin alıştık.

kardeşimize ve böyle şeylere maruz kalan tüm insanların allah yar ve yardımcısı olsun.
    buna yeltenen bünyeleri de ıslah eylesin, yapılan elbet yansız kalmaz.

vesselam.
    5 -1 ... meyus zeyrek
  3. 3.
    Acı olan şu: sesi duyurmak için;
    10 u aşkın acil yardım numarası,
    100 ü aşkın tv kanalı,
    1000 i aşkın emniyet görevlisi varken,

insanların sırf seslerini duyurabilmek için ekşi sözlüğü kullanması. Ona güvenmesi.

Neresi burası? Kuzey kore mi?
    16 -2 ... n dakota
  4. 4.
    henüz 26 yaşındaymış, babasının bakımını üstlenmiş, babası kişisel bakımını ve ihtiyaçlarını karşılayabilme yetisini kaybetmiş zira. babasının ölümünden sonraysa yıkılmış ve destek aramış; amcasının oğlu kendisini uyuşturucuya alıştırıp defalarca tecavüz etmiş. sıkça dövüyormuş ve insan içine çıkamaz bi hale gelmiş. şu an ise intiharın eşiğindeymiş ve bunları birine anlatmak istemiş. polisi aramış fakat amcasının oğlu da evin o civarlardaymış. amcasının oğlunun onu öldürmesinden korkuyor ve bu korkuyla intihar fikrinin gereğine daha sıkı bağlanıyor.
    17 -1 ... agnottott
  5. 5.
    daha çok entry girilmesi gereken başlık.
    ... wilsimal
  6. 6.
    polisten evvel amcasının oğlu eve girmiş ve kapıyı dışarıdan kilitleyip kadını dövmeye devam etmiş. nihayetinde çilingir çağrılmış ve kapı açılmış. şu an kadın güvende.
    14 -1 ... agnottott
  7. 7.
    işte böyle 3-5 oc yüzünden biz erkekler nefret edilesi mahluklar, yaratıklar haline geldik. genelleme yapılır olduk.
    bu yüzden sen bir kızdan numara istediğinde kız 80 defa düşünüyor.
    bu yüzden otobüste bir tek senin yanın boşken kız ayakta gidiyor. hep bu oc lar yüzünden işte.
    15 -3 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    tecavüzün sadece bedene değil ruha hayata varlığa olduğunun kanıtını yaşayan insandır kendisi. çok üzüldüm. ruhsal dengesizlik yaşayan ve boşlukta olan insanlar uzatılan her eli kayıtsız tutar. tanrı kötüyle karşılaştırmasın diyeceğim ama insan kuzenine de güvenmemeli mi yani?

biz eskiden naiftik sanki. ne zaman bu denli sapkın olduk ne zaman kendi kanımıza zarar vermeye başladık?

ey Tanrı kıyametin vakti gelmedi mi? gelmediyse daha nasıl kötüleşecek vaziyetimiz?
    12 -3 ... lavandula
  9. 9.
    Ne yaşlıya ne akrabaya hiç bi halta güvenimiz kalmayacak bu gidişle. Mahvolan bir hayat var ortada. O şerefsiz bi daha gün yüzü görmez umarım.
    8 -1 ... alyssum
  10. 10.
    kadın şikayetçi olmamış, adamı serbest bırakmışlar. şuan kız yok piyasada.
    2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii