bugün

Evet sevgili dostlar öncelikle belirtelim herkes istediği gibi giyinebilir kimseye bişey demiyoruz. Lakin neden nasıl niçin gibi sorularında sorulmasınin bi mahsuru olacağını zannetmiyorum. Böyle bi giriş neden yaptık? çünkü direk işte sen kimsin yobaz herkes istediği gibi giyinir falan filan gibi basit feminist yorumlarından kurtulmak icin ama yine yazacaklardir neyse. Zaten başlığımız soru üzerine gidecek cevaplar alta sıralanabilir.

Görüldüğü üzere kadınlar özgürlük kazandıkça açılıyorlar bu net bir şekilde ortada. Artık bence bu biraz daha abartıya kaçmaya başladı.

Peki erkeklerin çoğu böyle değilken kadınların çoğu neden böyle?

Kadınlarin sex objesi olarak görülmesinin sebebi erkekler mıdır kadınlar mı?

Yeni gelen nesili bu konuda nasil değerlendiriyorsunuz? (bu soru hem erkek hem kadın için geçerli)

Kadınlar anneleri ve kendileri arasında ki farklılığı görebiliyorlar mi? Sizce bu farklılik olumlu yönde mi olumsuz yönde Mi?

Şort altına dantelli çorap üstüne südyen kadar küçük ve basit bi askılı(bu kombin en çok görülen kombin olduğu için yazildi) giymenin hangi akla ve mantığa yatkınlığı vardir? Bütün kadınlar niye bu tip giyinmeyi sever? Erkekler neden en çok bu kadınlara bakar? Giymek ve bakmak arasında bi ilişki var mıdır?

Eğer erkeklerim testesteron gibi bi hormonu olmasa kadınlarla evlenirler miydi yada sevgili olurlar miydi?

Kadınlar gösterişe, çevresindeki kişilerle yarışa, kıskançlığa entrikaya neden bu kadar meyillidir? Bu özellikler kötü özelliklerse kadınlara kötü diyebilir miyiz?

Amaç baktırmak mi değil mi beğenilmek mi değil mi ilgi çekmek mi değil mi? Eğer amaç bunlarsa başka şekilde başaramadıklari için mi bu yollarla başarmaya çalışıyorlar?

Eski kadınlar (30 55) yeniler arasında (18 30) nasil farklar mevcut? Erkekler tercihini hangi yönde kullanır? Kadınlar erkek olsaydı tercihini hangi yönde kullanırdı?

Evet arkadaşlar kivirmadan net şekilde konuşalım?.

Cevaplara yok güzel olduğu için yok canı istediği için yok sıcak olduğu için gibi saçma sapan klasikleşmiş şeyler yazmazsaniz sevinirim. Ayrıca sanane gibi basit hiç bi mantığa uymayan eleştirilerinizi de kendinize saklayın. Eleştiriye açığız ama bu şekilde değil.
Yazıyı okumadım, üşendim. Ama başlığa bakıp yazıyı da tam okumadan yargısız infaz yapmak istemem. Şöyle bir gerçek var isteyen istediğini giyer, kimse de buna bir şey diyemez. Eleştirebilirsiniz, ben de bazen eleştiriyorum, bu kadar da olmaz diyorum ama beni de ilgilendirmez ne giyiyorsa giysin. Yeter ki yok böyle giymişti, yok şöyle giymişti tahrik oldum diyen bir gerizekalı tecavüzcü sapıkla karşılaşmasın. Moda uğruna vücut sergilemek de bana mantıklı gelmiyor. Belli bir yere kadar tamam ama bunun da bir sınırı olmalı. istiyorsan sokakta üstünde hiçbir şey olmadan gez ama ülke buna müsait bir ülke değil gittikçe pislikleşiyor, her an gazete manşetlerinde yer alan bir haber olabilirsiniz.

T: gün geçtikçe değişen moda anlayışına ayak uydurmak için. Bir de yaşam tarzları değişiyor artık, bir batılılaşma var (yanlış batılılaşma). Biz de batının ilimini, bilimini değil böyle yanlış, saçma sapan şeylerini alırız zaten.
ben global nudizm savunucusuyum. bence fazla giyiniğiz.
sanane diye cevap vereceğim yazar.
şu ülkede kadınların giydiğine, yaptığına ettiğine laf ettiğiniz kadar açıp iki satır kitap okusanız refah seviyesi iki katına çıkardı.
Normal bir durumdur. Arkadaşlar her gördüğünüz dişiyi sevişilecek bir nesne olarak görmeyin. Mümkünse kızların götüne değil, gözlerine bakın.
Biz dini bile sorguluyoruz ki bence de sorgulanmali. kadınların giyimini mi Sorgulamayacagiz? Hala sanane diyenler var şaka gibi. Yukarıda da yazdığım gibi ne kadar uğraşsak da diyenler çıkacaktı zaten *
Size ne birader? Oturup bunu mu gözlemliyosunuz harbiden, kesin bu başlığı açan bi erkektir. Git işte benim stilim jürisi ol
neden sorgulanamıyor anlayamamış olduğum konu.
şimdi öncelikle bu farkı yani şimdiki 18-24 yaş arası nesil ile 30-50 yaş ve 50 ve üzeri yaş arası davranışlardan tutun giyime kadar bir sürü fark olduğu gerçeği çok bariz zaten anlatmaya gerek yok.peki ne değişiyor da kızlar bu şekilde yöneliyor?
annelerinden,teyzelerinden, babaannelerinden neden bu kadar farklılar?bu kızlara eğitimi onlardan farklı olan anneleri veriyor o annelerine de babaanneleri vermişti yani olay ailede değil.olay çevrede.eskiden kızlar zorunlu olarak kapalı tarzda giyiniyorlardı.şu anda giyim için özgürlük var hepsi bu.yani bir önceki neslinde böyle bir seçeneği olsa onlar da bu kadar açık giyinecekti.
kadınları seks objesi görme hususunda ise fikrim şudur.
evet böyle insanlar yok mudur?
vardır.
ama seri katiller de vardır caniler,dolandırıcılar,uyuşturucu satanlar da vardır.yani kötü niyetli insanlar hep vardır.bu bir şehirde birkaç hırsız var diye bütün toplumu hırsız ilan etmeye benzemektedir.
ama şu bir gerçek ki e biz de erkeğiz bazen gözümüz çarpabiliyor çaktırmadan bakıyorsak nolmuş yani?!
ınsanlar ıstedığı gıbı gıyınır sıze ne. ayrıca bunu dıyen erkek 2 şınav çekse bu havada dar atletle dolasan tıplerdendır.
Sonra biz abaza oluyoruz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.