1. 14.
  Doğaları gereği bencil olmaları, bulundukları ortamda başkalarının ilgi gördüğünü görünce sadizm krizleri geçirmeleri yüzündendir.

  Bu arkadaşların kapılarında kuyruğa girmiş 50 kişinin içinden karpuz kavun gibi seçtikleri adamları sevmeleri ya da saygı duymalarını beklemek ağır mallıktır.
  2 -3 ... morat
 2. 13.
  Katılmadığım önerme. Kız kardeşlik savunucusuyum ben, kadınından en çok erkek Nefret eder. Öldürür, döver, taciz eder, kısıtlar, kıskanır. Kadın kadının düşmanıdır sözü çok klişe artık ya. Aynen kadın kadının en büyük düşmanı kadın kadını kıskanır birbiri arkasından dedikodu çıkartır bla bla. Sizce hangisi daha büyük sorun ? Ölmek mi dizilerden fırlama salakça entrikalar mı ? Lütfen kadınlar bu önermeye katılmayın yahu, bizim öncelikle birbirimizi kollamamız gerekiyor.
  Zorunlu not : Bir süredir buradayım erkek düşmanı olmadığımı ama yazdığım entrylerin bir kısım erkeği kapladığını bilen bilir, konuyu tüm erkekler katildir e çekmiyorum yanlış anlaşılmasın.
  3 -1 ... nemore
 3. 12.
  Var olan gerçektir. Kadınların çekişmesinden, tanrı korusun.. Valla çok tehlikeli. Birkaç kere maruz kaldım.. Kadınlar, kadınları kıskanır bu net. Üniversitede ve iş hayatında kesinlikle şahit olursunuz. Özellikle, sınıfımdaki kızların birbirlerine yapmadıkları kalmadı.. Her türlü foyaları meydana çıktı. Bir de bunlar birbirlerine kanka falan diyordu.. Kanka ayağı, göt ayağı demişler.. Yancı toplayıp, başka kızlara zorbalık yapanı da çok gördüm. Kadınların bazıları aşırı tehlikelidir..
  ... magicovento
 4. 11.
  Hepsini eleyen kadın, alfa erkeğini ele geçirir. Tüm rekabet bundan ibarettir. iyi giyinmek; Kendi için değil, dikkat çekmek içindir. feminen enerji gösterişçidir.
  ... p3tro
 5. 10.
  aşırı salak hareketler sergileyenleri görünce nefrete yakın bi duygu oluşuyor içimde evet ama hiçbir sebep yokken nefret etmek eminim ki kıskançlığın getirdiği bir nefrettir.
  1 ... oyle degil boyle
 6. 9.
  Kadınlar kendi cinsine sahip çıkıyormuş, yokmuş öyle bir şey. Kadınları tanımasak, birbirlerine nefretle bakışlarını , yüz yüze konuşurken gülümseyip birbirlerinin arkasından nasıl saydırdıklarını görmesek inanacağız.
  1 -3 ... nick kullanmam ben
 7. 8.
  Götten uydurma bir genelleme. Kadınlar birbirine, kendi cinsine çok daha fazla sahip çıkıyor. Kadınlar hem erkeklerden hem kadınlardan nefret ediyorlar, siz sadece kadınlardan nefret ediyorlar sanıyorsunuz. ince ayrım bu.

  Erkeklerse bildiğin saf salak malak zaten. Seks başlıklarında falan ne kadar sapık, abazan olduklarını itiraf eden saf surusunden bahsediyoruz. Kadınlar asla böyle kendilerini rezil etmezler, böyle itiraflarını göremezsiniz.

  Ekleme: kadınlarin istedikleri erkekleri o erkekler suçsuz bile olsalar internette istedikleri gibi linç ettirmeleri bile benim dediğime örnek. Elbette senin gibi saf salak erkek takımına göre daha fazla birbirlerine sahip çıkıyorlar. En azından internette erkek mallar gibi samimiyet ayağına bütün pisliklerini dökerek enayilik yapmıyorlar.
  4 -1 ... maviyakacak
 8. 7.
  o yüzden kadın hakları savunucularına asla inanmıyorum. hele de kadınlar derneği safsataları tam anlamıyla kadınların birbirine söylediği yalanlardan.
  1 ... robotrosey
 9. 6.
  Özellikle iş hayatında çok belirgin oluyor bu durum. Çoğunluğu kadınlardan oluşan bir ortamda çalışmak çok yorucu olabiliyor gerçekten. Onların her konudaki gereksiz çekişmelerine ister istemez şahit olmak bile mide bulandırıcı.
  2 ... sodomlu
 10. 5.
  Genellemelerin dışında olmaktan mutluyum.
  4 -2 ... ruzan