1. 2.
    Bir Gerçektir, annem hariç hepsinden nefret ederim. O yüzden kadın arkadaşım yoktur.
    1 -4 ... alex morgan
  2. 3.
    doğru önermedir.
    kadın kadını sevmez. evet.
    2 ... katil oldum
  3. 4.
    kadın kadının kurdudur.

sizde bana süsleniyor beni kıskanıyor diye kasılın.
    3 -1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  4. 5.
    Genellemelerin dışında olmaktan mutluyum.
    4 -2 ... ruzan
  5. 6.
    Özellikle iş hayatında çok belirgin oluyor bu durum. Çoğunluğu kadınlardan oluşan bir ortamda çalışmak çok yorucu olabiliyor gerçekten. Onların her konudaki gereksiz çekişmelerine ister istemez şahit olmak bile mide bulandırıcı.
    2 ... sodomlu
  6. 7.
    o yüzden kadın hakları savunucularına asla inanmıyorum. hele de kadınlar derneği safsataları tam anlamıyla kadınların birbirine söylediği yalanlardan.
    1 ... robotrosey
  7. 8.
    Götten uydurma bir genelleme. Kadınlar birbirine, kendi cinsine çok daha fazla sahip çıkıyor. Kadınlar hem erkeklerden hem kadınlardan nefret ediyorlar, siz sadece kadınlardan nefret ediyorlar sanıyorsunuz. ince ayrım bu.

Erkeklerse bildiğin saf salak malak zaten. Seks başlıklarında falan ne kadar sapık, abazan olduklarını itiraf eden saf surusunden bahsediyoruz. Kadınlar asla böyle kendilerini rezil etmezler, böyle itiraflarını göremezsiniz.

Ekleme: kadınlarin istedikleri erkekleri o erkekler suçsuz bile olsalar internette istedikleri gibi linç ettirmeleri bile benim dediğime örnek. Elbette senin gibi saf salak erkek takımına göre daha fazla birbirlerine sahip çıkıyorlar. En azından internette erkek mallar gibi samimiyet ayağına bütün pisliklerini dökerek enayilik yapmıyorlar.
    4 -1 ... maviyakacak
  8. 9.
    Kadınlar kendi cinsine sahip çıkıyormuş, yokmuş öyle bir şey. Kadınları tanımasak, birbirlerine nefretle bakışlarını , yüz yüze konuşurken gülümseyip birbirlerinin arkasından nasıl saydırdıklarını görmesek inanacağız.
    1 -3 ... nick kullanmam ben
  9. 10.
    aşırı salak hareketler sergileyenleri görünce nefrete yakın bi duygu oluşuyor içimde evet ama hiçbir sebep yokken nefret etmek eminim ki kıskançlığın getirdiği bir nefrettir.
    1 ... oyle degil boyle
  10. 12.
    Kadinlara ozel bir durum degil ben genel olarak 13 yas ustu insan sevniyorum.
    ... lisa simpsons