1. 1.
  diğer kadın prototiplerinin aksine, kadınsılığın "kadınlık" halinden uzaklaştırılarak cinsiyetsizleştirilmesinden ve bu sayede cinsiyet politikalarının yarattığı gerilimi ve zamanı bir avantaja dönüştürerek başarılı orgazm kat sayılarını hızla arttırmaktan yana olan örnek kadınlardır.
  3 -1 ... metalycra
 2. 2.
  gizli lezbiyenlerdir.
  2 -1 ... grb 050904
 3. 3.
  (bkz: paradoks)
  ... genco
 4. 4.
  candır canandır, kadınlar nefret edilmeyecek yaratıklar değilki ama arkadaşım. (bkz: anamız bacımız hariç)
  -2 ... mediumbashar
 5. 5.
  Genellikle her iki grup da kadındır, yani bakire değildir. Dekolte giyinen kadınlardan, muhafazakar giyim tarzına sahip olanlardan, tek eşli kadınlardan, çok eşli kadınlardan, lezbiyenlerden, aseksüellerden, kocasından boşandıktan evlenen kadınlardan, ayrıldığı kocasıyla birlikte yaşayanlardan, erken ve geç yaşta nişanlananlardan, nişanlandıktan sonra nişanı bozanlardan, kalçaları büyük olan kadınlardan, "estetik ve makyaj güzeli" diye tabir edilenlerden, ucuz giyinen kadınlardan, pahallı giyinenlerden, tikilerden, alternatif rock severlerden, rapçi kadınlardan, süslülerden, paçozlardan, şen şakrak kahkaha atanlardan ve sert mizaçlı insanlardan, son olarak da henüz kadın olmamış türün örneklerinden nefret ederler.
  2 -1 ... tulippaa
 6. 6.
  (bkz: en gozel garı benem)
  1 -1 ... bokvarbak
 7. 7.
  çoğunlukla sorunlu insanlardır. özellikle arıza denen takımından. muhtemelen hayattan da nefret ederler büyük olasılıkla bu tipler.

  not:ne gerek var aslında; birlikten kuvvet doğar tatlım. bölünmeyelim birleşelim lütfen. * *
  2 ... senyolcubenhanci
 8. 8.
  ya en büyük zararı kendi hemcinslerinden göreceğini bilen ya da hemcinslerinin içine düştüğü zavallılığı sindiremeyen kadınlardır bunlar. bazı kadınlar diğer tüm kadınlardan nefret eder evet.çünkü güvensizdir kendine ve potansiyel tehlike gözüyle bakar diğerlerine,dost olmanın sıcaklığını bilemez bunlar ve bir dostun omuzunda ağlamanın güzelliğini. diyeceksiniz ki erkeklerden dost edinir bunlar da, fakat bilmelisiniz ki bazı kadınların diğer kadınlardan nefret etmesinin yegane sebebi erkeklerin ta kendileridir zaten.
  3 ... bigudi
 9. 9.
  bazı kadınların kendilerin soktuğu hallerden, yaptıkları saçmalıklardan sonra o kadınlarla aynı kelime altında anılmayı kendine yediremeyen kadındır. haklıdır.çünkü bir kaç kendini bilmez yüzünden bütün kadınlar aynı şeylerle itham edilmeye başlanır bu ülkede.zaten bütün kadınlar şöyledir, böyledir....
  2 -1 ... 4558
 10. 10.
  genellemeyle konuşacak olursak çoktur bunlar. çünkü bir kadın hiç bir zaman diğer kadına ilk başta dost, arkadaş gözüyle bakmaz, kadın diğer kadın için rakiptir ilk olarak her zaman. bu yüzden erkekler arasındaki husumetten çok hep kadınlar arasında huzursuzluk çıkar. kadınlar birbirini çekemez, kadınlar birbirini kıskanır, kadınlar birbirini inceler, kadınlar birbirine güzel gözükmek ister. ama kadınlar birbirinden nefret eder mi? çoğu etmez aslında, rekabet edebilecek birileri olmazsa yaşayamazlar çünkü. *
  1 ... kursunkalem