1. 1.
    Hayatında bir baltaya sap olamamış kadının korkusudur... Yoksa ayakları üzerinde durup yaşamak için bir başkasına ihtiyaç durmayan, daha doğrusu muhtaç olmayan kadının böyle bir korkusu olamaz..
    6 -1 ... sabahuykusu
  2. 2.
    25 yaşından sonra başlar ve kronik olarak devam eder efendim. Kızmayın napayım ama öyle.
    4 -1 ... kale3112
  3. 3.
    kaynağı götü boklu erkek değil bebek arzusudur.
    5 -6 ... creepy doll
  4. 4.
    sahip olmadığım korku. ben bu dünyaya köle olmaya gelmedim çocuk filan da yapmayacağım.
    4 ... foxey lady
  5. 5.
    Her kadinda olmayan korkudur. Sahsen evlenmekten daha çok korkuyorum. Her gun yemek hazirla, yataginda istedigin gibi yatma, birde sadece ağlayan bi bok torbasi doğur, onun altini temizle, besle buyut vsvsvs. Bir suru korkunc şey.

Edit: 30umdan sonra dusuncem ne olur bilemiyorum.
    5 -2 ... tinuviel luthien
  6. 6.
    Büyük konuşma korkusundan habersizlerdir. Yarın kucağında bebek bir elinde biberon dolaşacaklardır.
    ... esmer cocuk
  7. 7.
    +29 olunca başlar genelde.
    ... soimwither
  8. 8.
    böyle düşünen kadınlar genelde hayatta karşılaşacakları zorlukları tek başlarına aşamayacaklarını düşünürler bu yüzden de bir erkeğe ihtiyaç duyarlar. Heee bi' de genellikle karşı cinsin cüzdanına bakar bunlar. Çok saçma değil mi? Biraz kendinize güvenin hanımlar.
    1 ... kutsaclirapunzel
  9. 9.
    türk kadınlarında 25den sonra hissedilmeye başlayan korkudur. tabi 25 e kadar ona buna ver sonra efendi erkek bulamayınca da ''aa evde kaldım galiba''. kalırsın tabi kim ne yapsın seni amk.
    8 -10 ... kan tutan kasap
  10. 10.
    bu korku daha çok ev kızlarında ya da çalışsa bile story atmadan yemek yiyemeyen instagram ablalarında olur. çünkü yaşıtların evlenip erkek sahibi olmalarını büyük kompleks ederler. erkeğe kociş, aşkoş, ot bok bir sürü sıfat yükleyip onu belli yaştan önce sahip olunması gereken bir skill olarak görürler. şimdiiii bir de aynanın diğer yüzüne bakalım mı? her kadının koca diye yandığını filan mı düşünüyorsunuz? işte çoğunuzun düştüğü hata da tam olarak bu. ey ahali, orada burada gördüğünüz her kadın başımda bir kocam olsun diye yanıp gebermiyor. sırf legal seks uğruna neden herkes hayatının sonuna kadar ömrünü bir erkeğe ipotek etsin? kolay mı sanıyorsunuz koca ve cocuk kahrı çekmek? sürekli yemek yapmak, temizlik yapmak, ütü bulaşık çamaşır alışveriş çoluk çocuk ot bok püsür? bayılıyor muyuz sanıyorsunuz bunlara? ne diye bir bardak süt verecek diye inek besliyorum? üstelik her bokuma da ipotek koyacak? bir huzursuzluk yaşasam kafamı dinlemek için uzaklaşma lüksüm bile olmayacak. saygısızlık üstüne saygısızlık görüp bir de aynı evde kalacağım öyle mi? siz hangi pembe bulutlarda görüyorsunuz o renkli rüyaları bilmiyorum ama götünün kahrını anasından sonra karısına kitleyecek bir ortadoğu ilkeli ile aynı evi paylaşmak isteyeceğimi hiç sanmıyorum. üstelik çok da pis kokuyor ve her yere kıl döküyorlar. tuvalet eğitimleri de yok, kaldırdıkları klozet kapaklarını indirmeleri için bilal’e anlatır gibi 500 kere hatırlatmak gerekiyor. eksik olsun.
    4 -9 ... serrano