1. 11.
    Vücutlarından başka sermayelerinin olmamasından kaynaklıdır. O da bozuldu mu hiç bir çekicilikleri kalmaz.
    6 -2 ... xp11c
  2. 12.
    Bazen anoreksiya olma isteği yaratır. Bu iştahla da olamam ki.
    1 -4 ... sallinger
  3. 13.
    Olması gereken takıntı.
    ... beyinkundakcisi
  4. 14.
    Bunun kadını, erkeği, çocuğu yok.

Henüz 4 yaşındaki kuzenim 23 kilo, bu göbek ne dediğimizde ''ayva göbek'' diyordu şişko falan gibisinden güya sevdiğimize takılıyorduk. 4 yaşında ne bilir kilo vermeyi dersiniz değil mi? Çocuk psikolojisi biliyorum zannederdim alakam yokmuş meğer.

Kendiyle barışık gibi görünüyor ama işin Aslı hiç öyle değil. Halam kanal gezerken tlc'ye denk gelmiş ağır yaşamlar var bilirsiniz, kanalı zaplamış ama bizimki ''anne döner misin o kanala'' deyince dönmüş. izlemişler güzelce sonra annesine dönüp ''anne ben böyle olmak istemiyorum bana bundan sonra abur cubur verme'' demiş. Şaşkın şaşkın dinledim anlatırken.

Çocuk yemek yemiyor, abur cuburdan uzak kilo vermeye çalışıyor aman ya'rabbi Nasıl olur? Oluyormuş.

Tabii duruma müdahele ettim halam bana bunu anlatınca. Çağırdım yanıma kucağıma aldım ''ay kuzuum sen çok kilo vermişsin ne bu kemiklerin elime battı sen hiç yemek yemiyor musun?'' Dedim ve halama kızdım ''aç mı bırakıyorsun sen çocuğu'' gibilerinden. Halam durumu anladı tabii sesini çıkarmadı.

Ertesi gün aradı ''herkese panda ablam bana kilo vermişsin dedi, vermiş miyim diye soruyor'' dedi. Yineliyorum bahsettiğim canlı 4 yaşında bir çocuk. Kilosunu takmış kafaya.
    5 -2 ... olu taklidi yapan mumya
  5. 15.
    Erkeklerdeki kilo takıntısı sebebiyledir.
    1 -3 ... mark darcy
  6. 16.
    halbuki: erkekler şişman sever.
    ... iyyneci
  7. 17.
    kadını kadın yapan özelliklerin başında gelen bir takıntıdır. zayıfından tut normaline, balık etlisine kadar hepsinde vardır bu takıntı. bu, kadınların tiynetidir.
    ... lacivert simurg
  8. 18.
    Genel güzellik standartları yüzünden oluşan algıdır. O standartları kim çizdiyse allah belasını versin ya. Kilo vereceğim diye tükendim yeter.
    5 ... selulit kralicesi
  9. 19.
    kilo vereceğim derken görünmez olmayı hedefleyen takıntılıktir.. su bile içmezler
    ... origamikusu
  10. 20.
    Kabul etmeselerde Çoğunluğu için erkeklere güzel gözükmektir amaç. Evet.

Çok kilolu olup vermeye çalışanları anlıyorum da 45 kilo olup 50'ye çıkınca üzülen kadınlarda var. Onlar biraz değişik işte. Evet.
    3 -6 ... kapitalist amele