1. 1.
    Geçen sevgilime biraz kilo almışsın dedim kız bana 1 hafta bozuk yaptı lan nedir bu takıntı neden bu kadar takılıyosunuz.
    3 -1 ... mirtadores
  2. 2.
    insan hiç bir kadına kilo almışsın der mi ya ?

düşünceli erkek seven kızlar eqlesin.
    10 -5 ... sankibanamarlonbrando
  3. 3.
    neden bilmiyorum ama kilo alınca her şeyden soğuyacakmışım gibi geliyor. elimde olan bir şey değil.

büyük ihtimalle insanların siktiri boktan konuşmalarından olur.
    2 -1 ... ucan gergedan
  4. 4.
    Ulan 50 kilo 145 kız 1 kilo alınca belli oluyor normaldir.
    -2 ... john thackery
  5. 5.
    bende zayıflık üzerine olan takıntıdır..

son iki yılda hayatımda sağlık açısından bir şeyler ters gitti ve bu benim kilo ayarlarımla oynadı. artık hiç kilo alamıyorum.

tüm hemcinslerim "biz zayıflayıp senin gibi olmak istiyoruz, sen kilo almak için uğraşıyorsun" gibi saçma cümleler kuruyor..

çok zayıf durmuyorum, aslında böyle kalsam da iyi olacak diyorum bazen ama dedim ya bu iğrenç bir takıntı!
    2 -1 ... burn them all my king
  6. 6.
    Birtarafları incelicek ki bir tarafı şişkin durucak. Anladın sen onu hınzır.
    1 -1 ... maviayakkokusu
  7. 7.
    Erkeklerin manken vücudu adi altında ince bel sevdiklerini düşünmeleri yüzünden oluşan takintidir.
    1 ... evgeny grinko
  8. 8.
    Genelde kendiyle barışık olmayan kadınlarda vardır, çünkü her yer gözümüze gözümüze sokulan 40 kilo mankenlerle dolu, çünkü artık "ne kadar zayıfsan o kadar güzelsin" gibi salak bir düşünce yayılmış.
    ... killer and a sweet thing
  9. 9.
    Bu bir hastalıktır. Toplumun kadınlar uzerine dayattığı güzellik olgusunun bir getirisi. "Kilolu kadın güzel kadın" diye bir anlayış olsaydı böyle bir hastalıktan bahsetmiyor olurduk.
    Bu takıntıya sahip kişilerin psikiyatrist ve diyet uzmanı eşliğinde tedavi olması gerekir.
    ... entelektuelbirikim
  10. 10.
    Hastalık derecesinde olan takıntıdır. Öyle ki ; kilo alcam korkusundan bunlar su bile içmezler.

Hem ne demişler ; avrat dediğin ele gelmeli, yatağı da doldurmalı.
    -5 ... ceviz agaci golgesinde