1. 1.
    k*dın cinsinin her ne kadar inkar etse de, f*minizm falan gibi saçma sapan akımlarla kabul etmemeye çalışsa da var olan gerçektir. her k*dın erkeğinin her alanda kendisinden üstün olmasını ister. fizik ve maddiyat bunların başında gelir. her k*dın evleneceğim erkek benden fazla maaş alsın veya fiziksel olarak üstün olsun içgüdüsü taşır. örneğin istisnasız her k*dın erkeğinin kendisinden daha uzun boylu olmasını ister. çünkü erkek cinsinin üstünlüğü k*dınların bilinçaltına işlemiştir. ben f*ministim len mq diye ortada gezen tüm kezolar yatakta kendine hükmedecek erkek arıyor. yalansa yalan deyin amk. hadi eyv.
    2 -3 ... aklakara
  2. 2.
    (bkz: güldük eğlendik bitti)
    2 ... alpertunna
  3. 3.
    Üzücüdür.
    1 ... ssato
  4. 4.
    hipergami derler adına. bu yoksa eğer kadın erkeği arzulamadığı gibi küçümsemeye başlar. erkek için hiç iyi bir şey değildir. partnerinizi hem sosyal hayatta hem yatakta domine etmeniz lazım eyy erkek milleti.
    5 ... dakandaz
  5. 5.
    Kadınların altta olmayı sevdiklerini gösterir güdü. Cowgirl sevmiyorlar demek ki.
    1 ... i love you hocam
  6. 6.
    aranan içgüdü bulunamamıştır.
    2 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    Olmayan içgüdü erkekler böyle olsun istiyor sadece ama size yarrak kardeşler bok yiyin.
    3 ... gezgincik
  8. 8.
    En basitinden uzun boylu erkek takıntısı bunun göstergelerinden biridir.
    1 ... nesgayfe
  9. 9.
    k*dın cinsinin yerini bildiğini gösterir. evet.
    1 -4 ... aklakara
  10. 10.
    Ustun derken hangi konuda ustun? işkolunda mi? Seks yasangisinda mı? Sosyal yasamda mı?

Kocam benden ustun olmalı, örnek veriyorum benden iyi mantı acabilmeli, kısır yapabilmeli diyen bir bayan tanıdın mı bu güne dek? Ben tanımadım.

Amaçladığınız buysa, ki bu, erkek olan, maskulen olan daha çok kas gücüne egemen bir varlık olmalı bunda okeyiz. Ama sunu unutma ki gerçek güç doğruluktan gelir, senin doğruluğunda karşı cinsi (ki bu çoğunlukla eşi-hanımı oluyor, maço erkeklerin çoğunun ana kuzusu olması durumu gibi) bastırmak ve "doğru olan paydan daha çoğunu bu gücü kullanarak" ele geçirmek, iste bu doğru bir yaklaşım olmaz.

S*kindirik saygınlığını biraz olsun arttırsan da doğruluğu terk ettiğin icin gerçek gücü de yitirmeye başlarsın. Bir sure sonra beyinsiz ve yalnız (anlayacağın elizabeth) bir kas yığınından başka elinde bir nen kalmaz.
    ... alpertunna