1. 1.
  bakislari uzerinde toplayan kadinda bir anda, kendini begendirme arzusunun yerini almis gibi gorunen hede. pek bi cizirtilidir bunun goruntusu, gidip gelir mutemadiyen.
  pek cogu, utangac tazecik ayagina yatarlar sanki, bir anda salmak istemiyorum; deger verdigim baska seyler var onlari da dusunmem lazim tadinda triplere girerler. yuzune baktiginizda icten bir gulumseme yayiliyorsa dudaklarinizdan pek bi eglenceli olur onu oyle izlemek. dinlemek degil ama, dinlemezsiniz cunku hicbir zaman. o da bilir aslinda dinlemediginizi, rolunu guzel oynamak icindir sadece.
  ha nedir, bazen gercekten bi kendini kontrol yok mudur hic? vardir tabii ki, ama o zaman boyle eglencelik hic bi sey olmaz tabi. suratimizi karartip, milyonlarin icindeki yalnizi oynamak duser bize de...
  1 ... child
 2. 2.
  kaybedildiği anlarda,özellikle hayatın içinde mesafeli duran kadınları,itici ve komik bir duruma sokmak yerine tatlı ve içe sokulası hale getirir,bazı kadınların cidden böyle isyankar bir enerjiye ihtiyaçları olur zaman zaman ,yayılması için mekan yaratmak fayda ihtiva eder
  1 ... moment
 3. 3.
  cinsel arzular konusunda en başarılı oldukları husus
  1 ... kirmastılı
 4. 4.
  yaşadığımız toplumun kadınlara dayattığı bir nevi gereklilik halidir.
  herhangi bir ilişkinin başlangıcında,ilerleyişinde ,bitişinde hep varolan bişeydir.
  belki otokontrol değildir kadınların bir çeşit şartlı refleksidir.öyle görmüşlerdir öyle olagelmiştir.sorgulanılmaz çoğu zaman,kabul edilir.
  bir bakıma bu otokontrol-yada her neyse-mekanizması sayesinde çokta içten olmaz ilişkiler.
  tüm sorunlar ise kadınlar için bu mekanizma yitirildiğinde başlar.
  1 ... lumpiya