bugün

ümmet kardeşimiz,
insanlara fotoğraflarına bakarak üzerlerinde büyü olup olmadığını söyleyen mücahid han engin bilgi ve tecrübesiyle
kadında büyük, küçük, sert, yumuşak göğüs ne anlama gelir. geniş kalça, ince bel ne anlama gelir bizlere anlatıyor...

https://twitter.com/odatv...pKICDYHy5TV-lHLA&s=19
Güzel bir cinsel seks yaşayacağına...
Sırtüstü yatınca boğulmaya.
ileride sırt ağrıları yaşayacağına.
Kafayla göğüs sektirilebileceğine.
O değil de büyük yarrak her zaman tercih edilir.

Ent.
göğüs, memelerin bulunduğu kısımdır. ya bu dinciler ne sapık ne azgın. yeri gelir sekülerlere sikişken, zinacı derler. sekülerler en azından ahlak bekçiliği yapmıyor lan. dincilerin aklı fikri cinsellikte. kuran'da da peygamberlerinin cinsel hayatı ayrıntılarıyla anlatılıyor zaten. peygamberimizin yolundan gidiyoruz derken bunu kast ediyorlar demek ki.
"Your mom's fucking pussy." Buna işaret eder.

(Genetik, gen nedir bilmeyen lise ve üniversite mezunları var hâlâ şaka gibi, ortaokulda bile öğreniyorsun fen dersinde bunu neyse bir şey demeyeceğim artık.)
büyük meme anaç bir yapının göstergesidir. anaç kadın Olması muhtemel şeylere karşı daima tedbirlidir. ihtiyacı olanın yardımına koşar. Yemek pişirmede maharetlidir.
Bunları anlatanin da kafası kalın olduguna delalettir.
Ilerde kamburluğa ve sırt ağrısına maruz kalacak.
Bir sürü talibe,
Nazlarının çekilmesine,
Bir nedenle sinirlenen erkeği kısa sürede sakinleştirme becerisine..
(bkz: kuzey)
Süper bir şeye işaret.
Titfuck yapabildiğine işarettir.
(bkz: kadınlarda büyük göğüs neye işaret eder/#46732638) Gazali'nin bundan başka kadınlar hakkında söylediklerini bir bilseniz aklınız şaşar... Bu adamı din adamı sayan, islam alimi (!) kabul eden ya kitaplarını okumuyordur ya da anlama ve yorumlama kapasitesi oldukça düşük bir gerizekalıdır.

ikinci bir husus şöyle, din adamları ve genelde mistik takılan, bilgisi, zihin kapasitesi yetersiz bazı şifacı kişiler (cinci hocalar, ebeler, şifacılar vs.) insanı tanıyacak bilimsel bilgiye sahip olmadığı için dış görünüşe göre hüküm verip -sağlık ile ilgili- yorum yapmışlardır. Çenesi şöyle olan bu karakterde, ağzı şöyle olan bu, burnu sivri olan bu, boyu uzun olan, bacağı kısa olan... yani meseleleri basit düzeyde algılamışlar. Başka türlü algılamaları da beklenemezdi zaten. felsefeye, bilime, düşünceye, araştırmaya, tıbba karşı oldukları için. işte Gazali, bilim düşmanlığı yaptığı için sağlıkla ilgili meseleleri veya psikolojik olayları basit düzeyde ve dış görünüşe bakarak yorumluyor. Büyük göğüs şuna işaret eder, küçük göğüs şuna... bir de dikkat ederseniz kadının fiziği ile erkeğine sadakatini sorguluyor. bu çok önemli. çünkü her şey erkeklere hizmet etmeli Gazali'ye göre. kadın bir köleden farksızdır ona göre. Peygamberin kadınlarla ilgili bütün uygulamalarını kaldırmıştır ve haklarını elinden almıştır. Gazali, Kur'anla ilgili tek bir hükmü geçerli kılar kadınlar için 'dövmek' bak bunu pek severler, dünyadaki bütün erkekler pek sever... miras verme yok, peygamberin dediği eşitlik ilkesi yok, tanıklık yok, mescitte birlikte eşit bir şekilde ibadet yok... sadece dövme var... yaşasın dayak ahahahahah
Neye işaret eder! 3 vakte kadar size bir haber gelecek. Neye işaret etcek la. Küçük değil büyük işte.
O kadar canım sıkkın ki şuna yazdığıma inanamıyom.d
Jean piaget:

Gazali bu konularda efsanedir… kadın düşmanlığı bir renk olsa, gazali gökkuşağı olurdu..

Testosteron denilen şeyin niagara şelalesi’nin bu konudaki temel kitabı kimya-ı saadet’tir.