bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Doğruluğu aşikar olan durum.
    Normal arkadaş, sevgili fark etmeksizin bu soruyu sorduğunda tribe giriyor arkadaş kadınlar. Bu doğurganlığın gerektirdiği, özel ve mucizevi bir durum. Varlığıyla yaşamak rahatsız etmemeli ve toplumda rahat bir şekilde dillendirilebilmeli kanısındayım.

kadınlara regl misin diye sorduğunda çıldırmaları
    17 -4 ... sapanlavurbeni
  2. 2.
    kadınlara regl misin diye sorduğunda çıldırmaları

Bazen can güvenliğimizin olmadığını düşünüyorum bu dönemlerde.
    18 -2 ... dj battaniye
  3. 3.
    Türk kadınlarının tripleri.
    2 -3 ... gedikpasa
  4. 4.
    biraz sinirlendiriyor evet,doğrudur. bir şeylere sinirlensek,modumuz düşse,ufacık bir mutsuzluk belirtisi sızdırsak dış dünyaya hemeen "regl misin noldu sana?" deniliyor. yav kadinlarin illa yukarida saydigim durumlar için regl mi olması gerekiyor?! düşünmeden öyle sorarsan "ne alakası var ya gerizekalı" cevabı da gecikmez,geliverir.
    5 -3 ... cokdusunuyorsun
  5. 5.
    Cahil olduğunuz için kadına regli misin denmez.

Halanlar mı geldi yavrum bu ne sinir denir, o anlar sırıtır zaten.

Bu yazıyı okurken, içinden çok biliyorsun sen diye geçirip sırıtan cıgırlar olacaktır, öyledir yavrum *
    5 -3 ... 1618 lll v x 7
  6. 6.
    aslında en büyük saçmalık bir kadına "regl misin?" diye sormak.
    1 ... petit beurre
  7. 7.
    "regl oldugum icin kizmiyorum ama reglim" derlerse cok komik olacaklarini biliyolar.

bi kedi bi de kadin tripleri essiz.
    1 -1 ... syme
  8. 8.
    Şahsen sinirlenmiyorum evet reglim diyorum utanılacak bir şey değil.
    11 ... poncikveyaparcapincik
  9. 9.
    bi kadına neden regl misin diye soruyorsun ki.. Sevgilinse zaten ne zamanlar olduğunu biliyor olman gerek. Eğer sevgilin değilse sanane amk
    4 -1 ... forgan mreeman
  10. 10.
    Bazısının rahatça 'ay çok fena regll' dediği de olur, ne güzel işte doğal sakin, fazla uğraşmaman gerektiğini anlayıp çekilirsin.
    ... aku suyu
kapat