1. 1.
  oldukça yanlış olan bir eylem. insanlara kadın oldukları için daha kibar davranan davarlardan olmayalım dostlarım, kim nasıl davranılmayı hak ediyorsa öyle davranalım, cinsiyet ayırmayalım. Bazı insanların hoşlarına gitmez tabi bu durum. Alışık değiller çünkü. Hanzolardan kibarlık görmeye, onları suistimal etmeye alışmışlar, şımarmışlar, götleri kalkmış. duvara toslayınca çıldırıyorlar. daha çok çıldıracaksınız merak etmeyin.
  11 -3 ... anambunelan
 2. 2.
  Sen kızlara kibar davranma ehemmiyetini erkeklere de uygula iki dakikada kerimcan durmaz lakabını takarlar sana. Sen ne konuşuyorsun.*
  -2 ... kale3112
 3. 3.
  insan gibi davranılsa, bu tür zırvalıklara gerek kalmaz.
  1 ... gcmnkizce
 4. 4.
  her beyefendinin abartmadan yapması gereken şey. abartmamalısın, çünkü eğer abartırsan karşı taraf durumu çok yanlış anlayabilir.
  2 -1 ... someserenity
 5. 5.
  "insana, evrene saygı" felsefesini hayatına sokmuş olan güzel insanlar, özellikle kadınlara kibar davranmalıyım diye bir efor sarfetme ihtiyacı hissetmezler.
  Kendiliğinden gelişir.
  Nezaket, Hamurlarında vardır.
  Yüreğinden öpülesi...
  5 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
 6. 6.
  (bkz: abazan nezaketi)
  1 ... system error
 7. 7.
  yapmacıklığını gözümüze sokmadığı sürece naif bir durum.
  2 ... gun aydiran demlik
 8. 8.
  Kadın erkek eşitse neden daha kibar davranıyoruz.
  ... fotosentezadam
 9. 9.
  size kibar davranana kibar davranın. kibar davranmayanlara da kibar davranın. ama bir yere kadar. bir sınırınız olmalı sonuçta, siz kendinize neyi yakıştırıyorsanız öyle davranın.

  amacı kız kaldırmak olan abazanlardan bahsetmiyorum siz ölün yeter.

  edit: fark ettiyseniz kız/erkek demedim bile. çünkü ne alaka ki? kibarlık kişilikle alakalıdır. karşınızdakinin kişiliği dahil.
  -1 ... tukeneceiz