1. 1.
  " Bana masum kadın göster, oracıkta bileklerimi keserim. "

  Cennetten bile kovulmamıza neden olan varlıkların bizlerin insiyatifinden cesaret alarak, güvenimizi kıran, onursuz bir davranış sergileme biçimidir.

  Kendilerini zeki zannettiren bir olaydır ve bu olay erkeğin taviz vermesinden kaynaklanır.

  Erkek bir müddet sonra, " yok yaa yalan söylemez abi. Kaç ay oldu yani. " diye düşünebilir. Yada karşısındaki kadın mahlukatının gazabına yerli yersiz uğramaya başladıkça " şimdi iki, üç soru sorucam çen çen konuşucak. En iyisi siktir et doğru söylüyordur." diye rehavete kapılabilir.

  Kadınların yıldırma politikası, yani ; her konuda o ince sesleriyle cırlamaları erkek milletini çileden çıkardığından, erkek artık kabuğuna çekilmeye başlayıp aman sorun çıkmasın artık, beynimin etini yemesin diye şuphelerini sineye çekmeye başlar. Sorgulamaz, anlatılanlara kayıtsız inanmaya, tamam hayatım deme eyleminde bulunur...

  Tabi ortamı boş bulan kadın mahlukatıda hemen, yalanı, dolanı, arkadan iş çevirmeyi iş haline getirir.

  Direk kırmızı kart gösterilmesi en hakiki murşittir.
  1 -4 ... cinsiz tonik
 2. 2.
  Senin sevgini haketmiyorum.
  ... karain
 3. 3.
  Güzel sevimli içten yalanlardır
  (bkz: yorgunum adnan).
  -1 ... ahududulusarap45
 4. 4.
  sabah sabah kahvaltı ayranımı yudumlar iken aklıma gelen bir anımı sizler ile paylaşmak istedim. bir kaç yıl önce bir sanat atölyesinde takılırdım. bir kız vardı neşeli cıvıl cıvıl. iyi de geçiniyoruz arada ufak yakınlaşmalar. bir gün bir lafına kadar her şey güzel gidiyordu aslında. sorum şuydu sevgilin var mı? aldığım cevap beni düşüncelere sevk etti.

  "var ama biz ayrılma aşamasındayız onunla."

  ve ben bu lafı duyduktan sonra o kız ile yakınlığımı kademeli olarak azalttım merhaba merhaba olduk sonra sadece. eskiden aramızda geçen flörtleşmeyi bitiren o malum cümle.

  öncelikle beyler bu yalan. ayrılma aşamasında olduğu falan yok. öyle olsa bunu tavırlarında hissettirir. ben orada sadece yalan bana bir yalan söylemek istemediği için başka bir yalan söyleyen bir kız gördüm. çünkü sevgilisi olduğunu bir yerden öğrenebilirdim o topa giremezdi. beni beğeniyordu. ve muhtelemelen sevgilisi ile geçirdiği vakitten daha kaliteli bir vakit geçiriyorduk. ama sorun şuydu. bana bir ilişkisi olduğu halde karşılık vermişti. ve sonrasında da ayrılacağız diye geçiştirdi. tabi ben rahatsız oldum. çünkü neredeyse 1 haftadır ufak ufak flört ediyorduk. bu olayları hayatında başkası var iken yapması çok rahatsız ediciydi. ayriyeten bana pas veriyorsun sevgilin var ve zaten ayrılacağım kafası. o sevgilisine de üzüldüm. ve dediğim gibi kademeli olarak görüşmeyi azaltmıştım.

  benim yerimde başka bir sığır olsa umursamazdı çünkü çoğunuz aklınızla yada kalbinizle değil çükünüz ile sevdiğiniz için bu salak kızlar da sizi kalbinizle seviyor sandığı için. (evet kızlar bu da bir erkek yalanı aslında çükünün beğendiği şeyleri seviyor çoğu. inanmak sizin salaklığınız. altın kelepçe bu sebeple var.) bence böyle ufak detaylar bir ilişki için çok önemli. insanlar ilişki kurmaktan anlamadığı için midir yoksa maymun iştahımıdır nedir daha iyisi çıkınca onu alma eğiliminde. ha kız da haklı benim gibi karizmatik komik sevecen birinin ilgisine mazhar olunca insan kocasını boşar. ama hoş değil. bu gün bu sadakatsizliği yapan yarın neler yapar.
  4 ... uzay muhtari
 5. 5.
  ben daha acısını söyleyim, götlerine sikmek için baktığımızı bildikleri halde o tayt denen iblis icadını rahat diye giyiyoruz yalanını insanın gözlerinin içine bakarak söylerler.

  istediğin zaman sapıksın isteme sikiş sokuş senin neyine bak acı çek kahrından geber taşaklar şişsin köfte gibi az köze.

  doluyum biraz idare edin.
  2 -1 ... yoruldum mk
 6. 6.
  kadınlar ve yalanları

  çok okuyorsunuz siz az okuyun. her kadının elinde bir kitap...
  1 ... uzay muhtari
 7. 7.
  "sende benim aklimdaydin yazacaktim sen yazdin."
  "senden baska hickimseyle konusmadim."

  ve en onemlisi

  "seni ruyamda gordum."
  1 ... 7numaramiyop