1. 1.
  hazreti muhammed s.a.v. söylemiş.
  3 ... allah in bir kulu
 2. 2.
  Kesinlikle öyle.
  Kadın insandır, erkek insanoğlu.
  6 -1 ... usbcaydanlik
 3. 3.
  o şartlarda yani insanlar sadece çıkarları için yaşadığından dolayı göt korkusu olmadan kadınları köle gibi kullanmayı bırakacakları yoktu herhalde. sonuçta hz. muhammed bu sözü söyleyerek ve bu konudaki diğer politikalarıyla da kadınlara büyük iyilik yapmıştır fakat şu anki şartlarda bu söz şüphesiz cinsiyetçi kaçmaktadır. görünce sinirlendim o derece. bitirin artık şu muhabbetleri tamam trollsüzün anladık tamam.

  edit: fazla alıngan olabilirim eğer amacınız trollük değilse aferdersiniz fakat bugün cidden abarttılar...
  -1 ... tukeneceiz
 4. 4.
  o nasıl emanetmiş kardeş allah emanetini erkeğe niye dövdürüyor o zaman dedirten önermemsi.
  ... nirvanaya giden yolda kamyoncu
 5. 5.
  gerizekalı turnusolu başlıklarda bugün.
  ... ozzy osbourne
 6. 5.
  Kadınları güçsüz varlıklar olarak gösteren bir söylemdir. Bunu Hz. Peygamber söylemiş. Bunu söylediği tarihteki anlayış gerçekten de bunu gerektiriyordu, o zamanlarda ne avrupa’da ne asya’da ne de başka bir diyarda kadınlar değer görmüyordu. Aslında zamana göre iyi bir söz. Fakat her söz kalıcı ve her devre uygulanabilir türden değildir. Bu söz de onlardan biri. Bu devirde bunu esas almak devirden geri kalmaktır. Daha revize edilmiş başka söylemler esas alınmalıdır. Kısacası, devrine göre altın değerinde bir söylem iken şu an için yanlış bir söylemdir.
  2 ... bir deniz hikayesi
 7. 6.
  hz muhammedin sözleri hadisi şeriftir. o kadar çok hadis var ki ahlakende fikrende karşı duracağınız hayır bunu söylememiştir diyeceğiniz ama bu hadise inanıp diğer hadislere inanmamakta bir o kadar saçmadır. tabi bir de ayet vardır nisa suresi 34
  ... optimistlejyoner