1. 45.
    kadınlardan hala makul cevaplar bekleyen erkekleri gördükçe acıyorum valla .
    2 ... scarlett ohara
  2. 46.
    Kadın ikisini birden ister tabi ki bu nasıl soru paşam.
    1 ... yasenkimsin
  3. 47.
    insan tüccarı mıyız, neden birbirimize sahip olmak isteyelim ki.
    3 -1 ... silinen hesap 014384
  4. 48.
    sahip olunmak isterler diye biliyorum. Oyle bi makale vardi la. Yani hepsi degil ama icgudusel olarak oyle isiyolarmis cogunlugu
    1 ... shizofren1
  5. 49.
    sahip olunmak ister. Lakin sahip olduğun tek kişinin de kendisi olmasını ister. yani dolaylı olarak sana da sahip.
    1 -1 ... hakanzaaa
  6. 50.
    Kadınlar sadece güzel olmak ister.

Daha dün babamla bu konu hakkında ufak bir söyleşi gerçekleştirdik. işte size tecrübe abidesinden aforizmalar;

Ben: Bunlar ne istiyor anlamıyorum baba. Hayatımızı kendi ellerimizle mahvettik.
    Babam: Onlar hiçbir şey istemezler oğlum.
    Ben: Nasıl yani?
    Babam: Şöyle; Pazar günü düğün vardır. Saat 18'de evden çıkılacaktır. Kadın saat 16:00'da süslenmeye başlar.
    Ben: ee ?
    Babam: Sen zaten 10 dk. giyinmişindir. Sana şöyle bir göz ucuyla bakar. ilgilenir gibi yaparlar fakat aklı kendi güzelliğindedir. Genelde sadece kravatını düzeltirler.
    Ben: Sonraa ?
    Babam:Sen yaklaşık 2 saat karını beklersin. En sonunda hazırlanır ve şunu söyler;
    Ben: Neyi?
    Babam: Hazırsan çıkalım.
    Biz: gülüşmeler.
    1 ... medyanterliksihayvan
  7. 51.
    Sahip olunmak.
    2 ... kim ben mi
  8. 52.
    kesinlikle sahiplenmek ister .aksini iddia eden cahildir .bu sahiplenme köpek ile sahibi ilişkisi değildir .hiç köpeğiyle sevişen insan gördünüz mü .
    1 -1 ... normal mario
  9. 53.
    ikisini de ister.

ama oranında, tadında...
    5 -1 ... minerva thetis
  10. 54.
    para ve güç isterler. alışveriş yapamazlarsa hiçbir şeyden memnun olamazlar. gerisi the palavra.
    1 ... maracana