1. 1.
    Kadınlar için kaçınılmaz gerçek. Karakter vs hususlar hikayedir. Parası olan erkek her daim kazanır.
    9 -1 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    Erkekler sevmez mi?

Ben de parayi severim hatta parayla calisirim bir kahve makinasi gibi. Ama o sevdigim para kendimin olan bizzat calisip kazandigim para.

Baskasinin eline bakmam, bakamam. En basta kendime ayip.
    15 -5 ... deniz sacli kiz
  3. 3.
    "Sizler nasıl hatunlarla takılıyorsunuz ki parayı tercih ettikleri kanaatine varıyorsunuz?" Diye düşündürür.

Daha sevgilisinin maaşını bilmeyen kadınlar var adamlar neler konuşuyorlar.

Gidip gerçekten sevecek, cebinize bakmayacak kadınlar bulmanız dileği ile.
    9 -4 ... sufferinq
  4. 4.
    parayı icat eden, "seni sevmeyen ölsün" demiş. işte o gün bu gün, herkes parayı seviyor yoksa lanete kurban gidecekler.
    1 ... monk of monkmountain
  5. 5.
    ben daha çok seviyorum muhterem.
    ... ibni maymun
  6. 6.
    Bana parayi sevmeyen bir insan evladı gösterin çok haklısın dicem. Siz iyi misiniz? Kadınlara bok atmak için artık ne yapıcaginizi şaşırdınız. Erkekler sevmiyor mu parayi? Para için kendinden 25 yaş büyük kadınlarla beraber olan bilirim,her gün o iddaa bayi bu ganyan bayi gezenleri. Parayi herkes sever kadına indirgemek ahmaklik.
    5 -4 ... duduperivesazarkadaslari
  7. 7.
    Ulan ahshsh hesap ödemeleri geçiyorum sevgilimin cebine minibüs parası koymuşluğum var.
    Gelip burda abuk genellemeler yapmayın. Yetheeeer!!
    3 -6 ... tursusu kurulmus kiz
  8. 8.
    Bilmem alakalı mı ama şöyle de bir söz var.

" erkeği eriten kadın, kadını eriten altın, altını da eriten ateştir. "
    ... ali candan
  9. 9.
    Şöyle bir video çekmişler ama gerçekliğinden şüpheliyim. Yani umarım video mizansendir. Ve kızlar oyuncudur aksini düşünmek istemiyorum.

https://youtu.be/_NfKM_xiSHw
    1 ... enkidu1986
  10. 10.
    Bunun kadınla ne alakası var her insan sever. Sadece Kadınların bazıları paraya tapar.
    ... furkancalavera