1. 1.
    çünkü erkeklerin sapkın düşüncelerini sadece erkekler anlar. o kız öyle kalmayacak büyüyecek. erkeklerin aklından geçenleri bildiğini sanan kızlar yüzde birini bile hayal edemezsiniz.
    1 -5 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Yanlış bir genelleme sonucu ortaya çıkan bir sorudur. Bir erkek olarak kızım olsun oğlum olsun fark etmez ikisi de benim canımdır kanımdır diyorum.
    5 ... has kemalist
  3. 3.
    erkeklerin kendilerine arkadaş aramalarından olabilir. Kendi çocukluk dönemlerinde yapamadıklarını, oynayamadıkları oyunları ve oyuncakları doğacak erkek çocukla kapatmak isterler.
    ... woober
  4. 4.
    Kadın, kadın soyunu devam ettirmek ister. Erkek de erkek soyunu devam ettirmek ister. Ama aynı şekilde kadın, erkek çocuk isteyebiliyorken erkek de kız çocuk isteyebiliyor. Mesela babalıkla ilgili sitelere bakıyorum erkeklerin elinde hep kız çocuğu.
    ... selia
  5. 5.
    Önemli olan kız erkek olması değil. Şahsım için her türlü severim. lakin önemli olan annesinin Beyaz tenli olması.
    Canım benim.
    1 ... promer
  6. 6.
    yoo erkek olarak kızım olsun isterdim.
    ... masklavi
  7. 7.
    tam tersi kadınlar erkek çocuk istiyor.
    ... seruven44
  8. 8.
    Bu kadar sapığın tecavüzcünün manyağın olduğu ülkeye değil kız erkek çocuk getirmek bile cesaret istiyor.
    ... tatardoktor