1. 1.
  Türkiye sınırlarında Ciddi bir sorunsaldır. Beylerimiz gün geçtikçe daha bir amsalak oluyor. Ulan para sizde, güç sizde, yerine göre bilgi kültür kariyer sizde, adam yerine konmayan, selamı alınmayan yine sizsiniz. -Efendi, bakımlı, kültürlü, eğitimli, çalışkan ve saygılı hanımefendileri kesinlikle ayrı tutarak soruyorum- Bu kokuşmuş zombilerin piyasasını neden artırıyorsunuz? Kalem kitap görmüş insanlarsınız. Siz bu düzeydeyken sokaktaki abazalar ne yapmaz bi düşünün? Kendinize bir çeki düzen verin dostlarım.
  3 -1 ... ulkucuwolf
 2. 2.
  Çünkü ibne değiliz.
  4 ... queen dinleyen adam
 3. 3.
  derhal toplumsal ve kültürel bir reform yapılmalı ve ibneliğe teşvik politikaları ile eğilimler dengelenmeli. böylece hatun piyasası durağanlaşacak ve abazalık belli standartlara indirilecektir.
  2 ... caranthir
 4. 4.
  Öncelikle kadın degil, bayan.

  Efendim, yazılacak çok nen var emme günün (hatta gecenin * yorgunluğu üzerimdeyken yanlış bilgilendirmede bulunmak istemiyorum. Söz edilen erkek tipi yukarıdaki gibiyse özü ile pek sorun çıkaracağını sanmıyorum.

  Ama normal ölçülerdeki kız-erkek ilişiğinden söz ediyorsak eğer önce donup bu ısın köküne, psişik bir söylem kullanmak gerekirse "çocukluğuna" inmeliyiz. Prenses-göster amcalara cukunu sendromu ile büyüyen genclerimiz modern yaşantıya yeni yeni adapte oluyorlar.
  Aranızda kaç birim 50+ yıldır kent soylu olan insan var ki? Yavaş yavaş, iyi haber su ki modern yaşantının getirileri ve isterleri ile bu sendromdan çok çabuk bir biçimde kurtuluyoruz.
  2 -1 ... alpertunna