bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1474.
    kadınlar ne istemez onları saysak daha kısas sürer benim önerim.
    -1 ... charles xavier
  2. 1473.
    isteklerim ektedir.
    kadınlar ne ister
    1 ... kitaptaki kadin
  3. 1472.
    ben jelibon istiyorum.
    2 ... wendy vermeer
  4. 1471.
    kadınlar mutlu olmak değil, zengin yakışıklı biriyle mutlu olmak isterler
    kadınlar aldatılmak değil, zengin yakışıklı biri tarafından aldatılmak isterler
    kadınlar mutlu olmak değil, zengin ve mutlu olmak isterler
    kadınlar kocasını sevmez, zengin ve başarılı kocasını sever
    kadınlar çocuklarını sevmez, zengin, başarılı, güzel veya yakışıklı çocuklarını sever

kadınlar sürtük olacak şekilde evrimleşmişlerdir. nesiller boyunca güçlü erkeği seçen kadın soyları hayatta kalmayı ve daha çok üremeyi başarmış, bu sürtüklerin özellikleri de bugünkü kadınlara geçmiştir. abaza erkekler daha fazla soyunu devam ettirmiş, yeterince abaza olmayanlar ise tarihten silinmiştir. biz de o abaza orospu çocuklarının soylarıyız. bu yüzden biyolojimizi tanırsak ona göre yaşayabilir, onu kontrol edebiliriz. bu salakları ne kadar iyi tanırsak, tedbirimizi de ona göre alırız.
    -1 ... anambunelan
  5. 1470.
    Onlar da bilmez. Sizin kendinize guvenip bunu istiyorsun sen demeniz ve bunda hakli olmaniz gerekir. Nerde yemek yiyelim sorusuna net cevap verebilen kadin %25.
    1 ... 81tw15e
  6. 1469.
    Sevgi, güven, sadakât ve bağlılık. Bunlar tecrübeyle sabittir. Yalan diyen, kadınlar hakkında hiç bir şey bilmiyordur.
    2 ... kelime akrobati
  7. 1468.
    anlaşılmak ister ama nedense anlaşılmamak için elinden gelen herşeyi yapar. sebepsiz yere trip atıp ilgi ister. hiçbirşeyi doğrudan söylemez ama yinede anlaşılmak ister.
    2 ... marsmello
  8. 1467.
    Ne istediğini bilmek ister. *
    1 ... babyiloveyourway
  9. 1465.
    Anlaşılmak ister. ilgi görmek için yaptığı ufak oyunları karşısındaki adam anlasa da çaktırmadan o oyuna devam etmesini ister. sevilmek ister, sığınmak ister.
    -1 ... yarinincivcivi
  10. 1464.
    Mel Gibson'ın oynadığı son derece eğlenceli bir film.
    ... realdeal
kapat