1. 1.
  Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusunda sana birazdan öğreteceklerimi alıp kullanırsan elde edeceğin şey şu olacak:

  Tanıştığın kadınların KISA SÜREDE senden hoşlanmasını sağlayacaksın ve bir kadının seni arayıp “hadi buluşalım” dediği bir hayata sahip olacaksın.

  Kadınların hoşlandığı bir erkeğe dönüşmek için öncelikle bilmen gereken genel kural şudur:

  Kadınlar genelde hoşlandıklarını söyledikleri erkek tipini aslında hiç çekici bulmazlar.

  Bu söylediğim seni şaşırtmış olabilir. içinden “nasıl yani?” diye düşünüyor olabilirsin şu an.

  Anlatayım…

  Kadınların söyledikleriyle yaptıkları arasında çoğu zaman dağlar kadar fark vardır.

  Söyledikleri şeyler çoğunlukla davranışlarıyla ÇELiŞiR. Ve bu duruma en çok; kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır, hangi tip erkeklerden hoşlanırlar sorusuna yanıt ararken rastlarsın.

  Örneğin; bir erkeğin kendilerine acı çektirdiğini, aldattığını ya da kötü davrandığını söylerler ama onunla görüşmeye DEVAM EDERLER. Telefonda konuşursun ve iki gün önce nefret ettiğini söylediği adamın yanındadır o an.

  Ya da “efendi” bir erkek istediğini söyler, iyi birini aradığını söyler ama önceki erkek arkadaşlarına bakarsın ve çoğunun istediğini söylediği erkek tipiyle iLGiSi OLMADIĞINI görürsün.

  Sana bir sır vereyim mi?

  Eğer bir kadının hangi tip erkeklerden hoşlandığını bilmek istiyorsan eski erkek arkadaşlarına bak. istediği kadar başka şeyler söylesin, eski erkek arkadaşları gibi erkekleri çekici bulduğuna emin olabilirsin.

  Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusuna cevap ararken şuna çok dikkat etmelisin:

  Özel Tüyolar için; http://link.tl/1nG5q

  Bir kadının sözlerine değil, DAVRANIŞLARINA bakmalısın.

  Ve sana başka bir sır daha vereyim sevgili dostum, kadınlar özellikle “efendi” ya da “iyi” erkekleri ÇEKiCi BULMAZLAR.

  Bunu hayatın boyunca aklından çıkarma.

  Belki bir kadını arada sırada “efendi” bir erkekle görebilirsin; ama bu, o erkeği gerçekten çekici bulduğu ya da onunla ateşli bir ilişki arzuladığı anlamına gelmez.

  Peki, kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar?

  Öncelikle BAKIMLI ve iYi GiYiNEN bir erkek olman gerektiğini hatırlatmama gerek yok sanırım. Ne kadar bakımlı diye soruyor olabilirsin. Bunun yanıtı şudur:

  Etraftaki diğer erkeklerden daha bakımlı ve daha iyi giyimli olmalısın.

  Ayrıca kadınların bir erkekte en çok arzuladığı özelliklerden bir diğeri de erkeğin EĞLENCELi olmasıdır. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır diye düşündüğünde, eğlenceli olma olayını aklından çıkarmamalısın.

  Kadınlar eğlenceli adamların yanında vakit geçirmeye bayılırlar. Kim eğlenceli insanların yanında olmaktan hoşlanmaz ki ayrıca, değil mi? Eğer bu konuda zayıf olduğunu düşünüyorsan kendini geliştirmeni öneririm.

  Ama sana şimdi asıl anlatmak istediğim çok önemli bir şey var.

  Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusunda bilmen gereken çok önemli şeylerden söz ediyorum…

  Eğer sana birazdan anlatacağım bu üç şeyi uygulamaya başlarsan istediğin kadınları şu an olduğunda çok daha kolay bir şekilde elde edebilirsin. Ayrıca SENDEN HOŞLANMALARINI ve seni çekici bulmalarını sağlayabilirsin.

  Bunun için, aşağıda anlattıklarımı öğrenmeli ve kullanmalısın.

  Devamı; http://link.tl/1nG5q
  1 ... tunay35