1. 1.
  Cevabı kadınlar olan sorudur.

  Zira kadınlar daha düşünceli olup ona göre hareket eden varlıklardır.

  Ekonomik olarak daha tutumlu olan kadınlardır. Erkekler çarçur etmekten biriktirmeye ya da az harcamaya meyilli değiller. Ama allah var erkeğin cimrisi ve kadının cimrisi kapışır yani. illallahtırlar.
  1 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Cevabı benim olmadığım sorudur. Ben israfkarım aq. Tek başıma geçinemiyorum her ay ay başı gelse diye uğraşıyorum. Bu ay hele daha 10 gün var borç aldım param yine azaldı aq.
  3 ... yesil yelekli mehmet aga
 3. 3.
  Kadın olunca tutumlu, erkek olunca cimri denir.

  O yüzden kadınlar tutumludur.
  5 -1 ... yasak merve
 4. 4.
  kesinlikle kadınlar daha cimri.
  1 ... anti sosyal
 5. 5.
  Tutumlu olmak ya da olmamak kişilikle alakalı, kişinin öğrendikleriyle alakalı. Cinsiyetin buna kattığı bir şeyin olduğunu düşünmüyorum ben.

  Örneğin arkadaşımın annesi tutumlu ve babası savruk biri. Benim de annem savruk ama babam tutumlu.
  2 ... git schopenhauer oku gel
 6. 6.
  Kadınların daha tutumlu olduklarını düşünüyorum.

  Ortaokulda ev ekonomisi dersi neden sadece kızlara veriliyordu ki? Onlar kıt kaynakla bir ev nasıl çevriliri öğrenirken biz oğlanlar iş teknik dersinde çıtalı uçurtma,mukavvadan kutu yapma vb. Boş beleş işlerle uğraşıyorduk.

  Hal böyle iken kadınların daha tutumlu olmaları bundan dolayı Yuvayı dişi kuşun yapması kaçınılmaz oluyor.

  Biz erkekler gerçekten yetersiz ve aciz yetiştirildik. Hemen hemen hepimiz bakıma muhtaç şekilde bir kadının himayesinde yaşıyoruz.
  1 ... judas
 7. 7.
  Şaka bir yana Kadının tutumlu olması gerekir. Erkeğin tutumlu olması zor.

  düşünüyorum mesela ben olamam şahsen anca harcıyorum. Canım sıkılıyor kıyafet alıyorum, canım sıkılıyor teleofn alıyorum anca alıyorum aq. Birinin beni durdurması lazım çünkü bilinçsizce harcıyorum ne de olsa param olur diye. Bir sorumluluğum yok. işte aylık aileye veriyorum ihtiyaçları varsa arayıp bana şu kadar para ver diyorlar onu veriyorum kalanı harcıyorum. Mesela nasıl harcadığımı da bilmiyorum bir giderim yok. Ev, yemek, ulaşım hepsi şirketten aq yine de yetmiyor.

  Benim öyle eş bulmam lazım ki tutumlu olmalı. Ben para harcayacağım zaman elimden alıp git salah harcama demesi lazım Aq.
  ... yesil yelekli mehmet aga