1. 1.
    Tokat’ın Erbaa Çarşı Camii imamı ibrahim Galip'in söylediği söz.

kadınlar münafıktır yönetemez

“Kadınlardan yönetici olmaz. Münafıktır kadınlar. Kadınların önderliğinde yol alınmaz. Ayrıca, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarını da kadın seçtiniz. O da münafıktır. Bu kadar cemaat, bu kadar insan münafığın önünde iş yapmaz” demiş.

https://www.mynet.com/ima...ir-yonetemez-110104620038
    2 -1 ... true
  2. 2.
    Benim duyduğum fareler münafık oluyordu.
    ... kalahari 1
  3. 3.
    Erkekler yönetebiliyor yani? Yönetebilseydi gerçi sizin gibiler bırak imam olmayı bu ülkede nefes alamazdı.
    3 -1 ... dokky
  4. 4.
    genelde bu tür sözleri kadınların varlığına tahammül edemeyen ekstrem eşcinseller söyler.
    fotoğrafa baktım ve aynı durumla karşı karşıya olduğumuzu gördüm. bundan iki tanesi metroda yan yana otursa birbirini ellemeye başlar.
    3 -1 ... strawberry blonde
  5. 5.
    Yönetmek için sadece imam hatipli olmak yetmiyorki birde cemaatli olmak gerek. Başını ört, imam hatibe gir, yala uzun iş valla. Torpil için bunlara katlanılmaz.
    Kıçını aç, amerikan lisesine git, alkol al, yala, solcu ol en iyisi. Belki torpille bir yerlere gelinir.
    Yönetici olmak istiyorsanız dediklerimi yapın o zaman kadın erkek farketmez olursunuz bir şey.
    ... glgelivadi
  6. 6.
    kadınlara ilerisi için izin o Allah tarafından verilmemiştir.
    sadece diz çöküp itaat edecekleri bildirilmiştir.
    ... ruzhan
  7. 7.
    Evli olan erkekleri piste alalım lütfen. Erkekler'den bayrağı çok iyi devralıyorlar çünkü.
    1 ... iiiblacktoothiii
  8. 8.
    erector un yazdığı entrylerden biri sandım ama değilmiş. ilginç
    -1 ... kazangap