bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  başta meriçler ve sayısalcılar olmak üzere kadınlarla ilişkelerinde sorunlar yaşayan uludağ sözlük camiasının mutlaka göz atmasını gereken eşsiz eser.

  ağlak bir erkek olmak yok bundan böyle. her erkek adayının buradan başlaması gereken bir soru.

  ayrıldım ühü ühü...ama hala seviyorum. yok mu yüce yabgu bunun bir çıkar yolu?

  ilk defa karşılaştığın hatunu nasıl kaldırırsınız?

  ilişkimiz derin bir uçurumda ama sorun ne?

  hatun artık seksten zevk almadığını söylüyor. yabgu reis ne yapmalıyım?

  ve daha nice sorular...

  siz uludağ sözlük okurlarının ve yazarlarının şahsımdan istediği bir şey bu. kadınlar konusunda eşsiz tecrübem olduğunu biliyorsunuz. eski sevgililerinizi bana çeken şey neydi? neden namuslu sandığınız kızlar benim yanımda profesyonel bir fahişeye dönüşüyor? neden benim yanımdan ağlayarak gidip sizin omuzlarınıza döküyorlar göz yaşlarını? aklınızdaki bu soruları çekinmeden , kudretli bir erkek olmayı isteyerek açıkça sorun. sözlüğün analog adamı , erkeklerin dahi ismini duyduğunda istemsizce poposunu kapadığı yabgu absolute zero cevaplasın.

  hadi başarabilirsiniz. korkmayın.

  freeze you later
  1 ... absolute zero
 2. 2.
  Şimdi bir şey sorardım ama analar kutsaldır.

  Neyse Adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
  Eed.
  5 ... sek sek sekerek ismail
 3. 3.
  ben şeyi merak ediyorum. Ellerini kullanmadan çoraplarını çıkarabiliyorlar mı, baş parmağı köşeden takaraktan?
  2 ... valeria kandinsky
 4. 4.
  Çok duydum ama aslı astarı ne bilmiyorum? Nedir bu rookin in memeleri olayı?
  1 ... tasaklara ufleyen adam
 5. 5.
  -sebebini bilmiyorum ama birden soğuk davranmaya başladı.ona kötü davrandım belki de ondandır? arkadaşlarıyla gezmesine karışıyorum, şunu bunu yapma diyorum.hata bende, çok üstüne gittim biliyorum ama şimdi ne yapsam acaba?

  el cevap: nothing...yani hiç bir şey.

  basit değil mi? gitmeyi kafasına koymuş bir kadını asla durduramazsın. hadi durdurdun diyelim , ki bu da hiç bir şey yapmamaktan geçer. kusura bakma ama sen aniden terkedilmiş erkek sendromu yaşıyorsun. aniden oldu di mi? planlanmadan, öncesinde tek bir işaret vermeden. belki belli etse bu kadar zoruna gitmeyecekti. hatta dün o kadar güzel seviştiniz ki, damızlık boğalar size kıskançlıkla baktı.ama şimdi aşkın, bir tanen , soğuk ve poker suratıyla sana veda ediyor. bunu anlamlandıramıyorsun değil mi? anlayamayacaksın da. alışacaksın. kadınlar böyledir. erkek ise ayrılamaz, ayrılmayı ciddi şekilde kafasına koysa da ayrılamaz. hadi erkeklik etti ayrıldı diyelim, biraz zaman geçtikten sonra geri döner. zaten ayrılık sinyallerini günler öncesinden verir. oysa kadın jilet gibi bir anda keser atar. acımaz. 5 dakika önce dudaklarını sömürürken şimdi bir yabancıdır artık.

  peki ayrılmak isteyen kadına ne yapabilirsin? tek cümle hakkın var. " güzel gidiyordu ama sen bilirsin." tarzında bir cevap verebilirsin ama başka bir şey olmamalı. sorudaki gibi kendini suçlayıp "affet , daha dikkatli olacağım" vb.. cevapları asla vermeyin. o moda girmeyin. yalvarmayı falan hiç düşünmeyin bile bu,sizi bitirir. hatta vereceğiniz cevap "peki" de olabilir. yalvarmak kadının gidişini hızlandırmaktan başka bir işe yaramaz.

  kendini acındırmak kadında hiç bir halta yaramaz. erkek için geçerlidir bu. kadın acıdığı erkeğe bağlanamaz, saygı duyamaz ve saygı duymadığı bir adamı sevgilisi yapmaz.

  gitmek isteyen kadına yol verin. "peki" diyin sadece. size kalıbımı basarım böyle yapabilirseniz önünde sonunda size dönecektir. kendinizi suçlamayın bu yeterli.

  hiç bir kadın sevgilisi kötü, huysuz diye o adamı terketmez. beni yanlış anlamayın ibişler, size kadınlarınıza kötü davranın, kadın bunlardan hoşlanır demiyorum. size ayrıldıktan sonra "acaba kötü davrandım ondan dolayı mı ayrıldı?" paranoyasından bir an önce çıkın diyorum. kurduğunuz şundan dolayı beni terketti dediğiniz ne varsa,hepsini silin aklınızdan, yok öyle bir şey. kendinizi suçlamayı bırakın.

  kadınlar bazen sadece gitmek ister. nedenlerini siktir edin, yol verin onlara. durmazlar...durduramazsınız çünkü...bırakin gitsin. dediklerimi yaparsanız,nasıl olsa geri dönecektir.

  soru:1

  freeze you later
  1 ... absolute zero
 6. 6.
  kadın ne?
  1 ... hastavilla