1. 1.
    bir gerçek. o özel anı ve o kişiyi unutamazlar. erkekler neden bakire ister sorusunun cevabı.
    3 -5 ... orantisiz zeka 3
  2. 2.
    kime göre neye göre olan tespit. ben olayı geçtim tipini bile unuttum.
    6 -7 ... creepy doll
  3. 3.
    Erkek kıskandığı için bakire istiyor ve kadınlar kadar erkeklerde ilk yattığı kadını unutmazlar. Hatta anımı anlatayım bir çapkın arkadaşım vardı baya böyle her arıdan bal alan bir çakal sevgilisinin ilki olmadığını duyunca ayrılmıştı ve sevdiği kız yani.
    ... nexfox
  4. 4.
    unutuyorlar.
    3 -2 ... ozzy osbourne
  5. 5.
    çoğu unutmaz cunku buyuk bir cogunlugu omurleri boyunca tek bir erkekle yatarlar evet...
    11 ... derisik asit
  6. 6.
    (bkz: unutama beni)

--spoiler--
    sevişirken, öpüşürken
    yapayalnız dolaşırken
    unutmaya çalışırken
    sen de unutma beni ah unutama beni
    --spoiler--
    1 -4 ... dodiyez1
  7. 7.
    Erkekler içinde geçerli önerme.
    1 ... vizyonist
  8. 8.
    Düşünsene böyle bir kadını kadınım diye yatağına alıyorsun.

Tanrım sen koru.
    2 -1 ... marcus messner
  9. 9.
    Bilinen gerçek. Mesela o gün işten oldukça yorgun geldiniz, patlak olarak aldığınız karınız da azmış. Normalde sağlam bir performansınız olmasına rağmen Tek postadan sonra kalkmayınca muhtemelen "şimdi berkecan olsaydı beni çatır çutur sikerdi" diye düşünebilir.
    Bu yüzden açılmamış paket her zaman bir adım öndedir.
    5 -5 ... sacma sapan konusan adam
  10. 10.
    Zannediyorsunuz ki herkes büyük aşkla sevgili oluyor Tutkuyla dokunuyor sarılıyor öpüşüyor. Bir çok insan ne olduğunu anlamıyor rızası sorulmadan konu o noktaya geliyor. O noktaya getirmemek kadının sorumluluğu olduğunu bildiği için sesini çıkarmıyordur. Bir kez bile sevmemiş hissetmemiştir belki ama yok önemli değil ilk değilse bir önemi yok.
    2 ... nilu nilushka