1. 1.
    kadınlar ile tanışmak asla kolay olmaz, bunun taktiğide olmaz, tak tik maktik yok,
    git bam bam bam konuş, ilgimi çektiniz sizi fark ettim de, konuş.
    2 -4 ... mukukulu
  2. 2.
    (bkz: merhaba bağyan)

demeyin sakın. feminist neyin çıkar kadın kadın! diyip çantayı yiyebilirsiniz.
    7 -1 ... nadia nadia
  3. 3.
    insanın öğrenme sürecinde; "deneme-yanılma" mekanizması hayli etkili. "ben yapamam, çekinirim"ci tavır hayatınızı berbat etmeye yeter bence. evvela çekinme nedeninizi bulmanız lazım; sizi geren şey nedir ve neden bi insanla tanışmaktan bile çekiniyorsunuz bunun idraki gerekiyor.

bi şeyi istiyor olmak, istediğiniz şey ne olursa olsun eyleme geçmeyi gerektiriyor; seviyor musunuz? gidin laps diye söyleyin. tanışmak mı istiyorsunuz? tanışın. nefret mi ettiniz? söyleyin. bi tavrı sizi rahatsız mı etti? artık o kişinin arkadaşınız ya da dostunuz olmasını istemiyor musunuz? onunla sevgili mi olmak istiyorsunuz? ya da kişisel alanınıza mı girildi? taciz boyutunda bi ilgiyle mi karşılaştınız? söyleyin. arkadan iş çevirmek, dedikodusunu yapmak, endişelenmek, "ya beni beğenmezse" diye kendi kendinizi yemek yine kendinize olan saygınızı azaltır. bunu kendinize yapmaya hakkınız yok.

taktiklere, oyunlara, beklemeye de vaktiniz yok. öleceksiniz ve muhakkak öleceksiniz. gidin ve alın. tanışın. muhabbet edin. insanız aq. bu gibi bi şeye bile müsaade etmiyorsa zaten sonucu biliyorsunuz.

"reklamı geç."
    15 ... agnottott
  4. 4.
    +sa hanımefendi.
    -as
    +tanışmak mı?
    -olur.
    ... beyaz baretli mehmet aga