1. 1.
    çağımızın vebasıdır. anlamıyorum arkadaş ben nerede hata yapıyorum acaba.

hangi kız ile tanışsam bilgisayar oyunundan anlamaz. (aaa küçükken mario oynamıştım aslındaaa derler bide kahbeler. bende içimden alkış tutarak "iyi bok yedin amk" derim.) edit: bu arada ben lol cs go yada pubg oynuyorum diyen kızlardan çok tiksiniyorum not düşmek istedim. neyleyim wolfenstein oynayamayan kızı.

hepsi boyuna kitap okur. zaten kitap okumayanına rastlamadım. hangi kız ile konuşsam bol bol kitap okuyor. (zaten hepsi okuyor ya amk o ayrı mesele.)

tanıdığım hiç bir kız bilim kurgudan anlamıyor. (boşuna 13 doktor kadın oldu kanka boşuna hayalet avcılarını da kadın yaptılar bu sebeple 2 sini de izlemeyi düşünmüyorum. artık o bilim kurgudan anlamayan feministler izlesin filmlerinizi şerefsizler.)

mekanik elektronik teknoloji desen onda da fıslar. (ha bu konuda yalan yok mühendislik bitirmiş bir kız ile iki gram sohbetim var ama o kadar. mühendis olmayanın ilgisi bile yok. biz erkekler öylemi mühendis olmadan ilgileniriz böyle işler ile.)

ha kampçışık doğa sporları desen onda da fıslar. (ayyy ben yılan yiyemem. ıyyy bu bulduğun su çok pis. aaa kaplumbağa buldum bununla bir fotomu çeksene instagrama atıcam.)

muharebe sporlarında zaten kadın eli hak getire. (airsoft paint ball falan ilgilenen kadın bulmak imkansız çoğu sevgilisinin zoru ile gidiyor.)

sonra da bol bol sıkılmaları yok mu. ulan elimden gelen bu. hani ben moda tavsiyesi verdiğimde yada ona kurabiye yapıp mutlu ettiğimde çok hoşlarına gidiyor ama sadece onların hoşlarına gidiyor. benim ilgi alanlarım ne olacak lan.
    -3 ... uzay muhtari
  2. 2.
    Is yerinde bu dertten Ben de muzdaribim.
    Varsa yoksa kocişim çocuğum misafir geldi:/
    3 -1 ... kitsune youkai
  3. 3.
    konuşmasını bilmeyen bir canlı ile sohbet edememeyi sorun etmem.
    1 -1 ... ssoren
  4. 4.
    Olum nasıl bir beklentidir o?

"Kadın dediğin" oyun oynamalı, bilim kurgudan anlamalı, doğa sporu yapmalı! Hö!

Nasıl bir kalıba sokma girişimidir o?

Kadını erkeği yok, herkesin hayattan aldığı tat, eğilim, hobi vb. Farklı.

Kadını sadece yemek yapan, moda ile ilgilenen varlık olarak tanımlamak nasıl bir saçmalık?

Nasıl insanlarla karşılaşıyorsunuz da bu kadar keskin yargılarınız var, yemin ederim aklım almıyor.
    7 -1 ... kiminfeykiyimki