1. 1.
    bir kadın düşününki tek eşi olmaya mahkum bırakılmış. evet bunu düşünmek hiç zor değil. çünkü etrafımız bunlarla dolu annelerimiz bile tek bir erkeğe mahkum yaşadılar. bizde bu yalanı benimsemek zorunda kaldık. Bir kere daha öncede bahsettim gibi kadının erkeğin üstünde olması gerekiyor, sadece seks yaparken üste olması değil burada bahsedilen. (bkz: erkeklerin kadınlara hizmet için var olması)

şimdi tüm durumlar erkeğin kadına hizmet etmesini gerektirirken, tek eşlilik ihtiyacı nereden çıkıyor, tabi ki kadın bunun daha iyi olacağını düşündüğü için ortaya çıkmıyor, gücünün farkında olan gücünü efendisi kadının egemenliğine hakim olmak için kullanan erkekten çıkıyor.

örnek vererek bahsetmek isterim ki benim kız arkadaşım ve efendim hiçbir zaman tek eşli değil o mutlu olması gerektiği gibi çok eşli ve gayet mutlu. tabi sıkıntılı olduğu bir konu var onun efendiliğini kabul eden tek erkeğin ben olması gerçi onun için büyük bir sıkıntı değil bu. genelde ben küçük pipili olduğum için beni kendi hizmetinde kullanıyor, gerek ojelerini sürmek için, gerek yorgunluğunda masaj yapmak için gerek ağda için. ve diğer onu tatmin eden erkeklerle sevişiyor zaten onlarda doğru yola gelip bir kadının efendiliğini kabul etmedikleri için kaybolup gidiyorlar.

ama bu çok eşlilik sadece seks yapmak için değildir, bir erkek kadınla sadece seks yapmak için var olmaz. kadının ince ve narin ihtiyaçlarının tümünde ona fiziksel gücüyle hizmet etmek için var olur.

Tüm bu nedenlerle kadınlar için güzel olan çok eşliliktir ve düşünsenize karınız ve onun diğer erkekleri ile akşam salonda oturduğunuzu güzel sohbetler ettiğinizi. bir araya gelip karınız için yemek yaptığınızı karınız dizisini izlerken onun ayaklarını yıkadığınızı.

ve karınızın her ay ayın en iyi seks eşini seçip sizin fotoğrafınızı salona astığını, bir erkeğin göğsünü kabartan mutlu aile tablosu budur.
    5 -12 ... thug
  2. 2.
    (bkz: farklı tripler ilginç fanteziler)
    ... ne dedin
  3. 3.
    (bkz: doyurulamayan kadin) veya
    (bkz: orgazm olamayan kadın)
    bir tanesi neyine yetmedi be kadın.
    ... freeloader1
  4. 4.
    mantıksızdır. (bkz: sen anneni örnek alma kızım)
    2 ... buralarayazgunukaryagiyor
  5. 5.
    anlamsızdır. edepli insanın gerçeği monogamidir. diğer türlerin de poligami, hatta polipoligamidir.
    ... oo may gat
  6. 6.
    kadının ince ve narin ihtiyaçlarında erkeğin fiziksel gücü ne işe yarar ki?
    * * *
    1 -1 ... kirkugur
  7. 7.
    (bkz: pısırık yazar)
    1 ... laptop cocugu
  8. 8.
    (bkz: the cuckold)
    ... ayseciginalpellayadoyduguan
  9. 9.
    (bkz: cuckold)
    ... ayseciginalpellayadoyduguan
  10. 10.