bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Yalan. Dogruysa bile kabullenmek istemiyorum. Bu mantikla sonsuza dek yanlizim.
    2 -1 ... anarsik kuzu
  2. 2.
    Doğru değildir. Kadınlar hoşlandıkları erkeklere gülerler.
    3 ... waffen35
  3. 3.
    tecrübe ettiğim durumdur.
    1 ... asiksiz masuk
  4. 4.
    bu mantıkla olsaydı, şu an 1302981203 tane sevgilim vardı.

daha önce altına işetmişliğim defalarca içecek püskürtmüşlüğüm vardır kurbanlarıma.
    1 -1 ... mevzun
  5. 5.
    erkeklerin aramaya inanan kadınlardan hoşlanması kadar önemli değildir.

(bkz: kadınların komik erkeklerden hoşlanması)
    (bkz: kadınlar esprili erkeklerden hoşlanırlar)
    (bkz: kızlar komik erkeklerden hoşlanırlar)
    2 ... electrons love profiterole
  6. 6.
    Tabiki de yani insanın hayatında ki kişi espritüel olmalı despot olmamalı napcaz karşılıklı oturup sürekli ciddi ciddi biseyler mi konuscaz yada ağzımızı açıp mal mal romantik romantik birbirimize mi bakcaz ay çok sıkıcı. Gülmek lazim eğlenmek lazim bazen sacmalamak lazim hayat sacmaladikca guzeldir. Sacmalamayacagim adamı ben ne yapayım süs biberi diye yanımda mi gezdireym.
    ... kironi karakocani
  7. 7.
    hayır kadınlar hoşlandıkları erkeklerin espirilerine güler,
    2 ... terrible ivan
  8. 8.
    yapabiliyorsan bkunu cikarma lafi gedigine koymak derler ya o hesap tam lafin ustune duzeyli bir sekilde patlat. baskalarininda bildigi bilgileri olaya uyarla. misal
    gecen idari yargi sinavindan once sigara iciyoruz bi yandan tekrar yapiyoruz. arkadas sorulari soruyor bu olay idari yargida mi yoksa adli yargida mi gorulecek diye. neyse sorunun birinde olum oluyor tazminat hangi yargida gorulur dedi ikilemde kaldim bu ilahi yarginin konusuna girer dedim.
    negatif pozitif statu haklari neler diye sayiliyor iclerinden biri can ve mal guvenligi. kicim islanmis egildim bizim picler guluyor bozuntuya vermedim arkadas bu ulkede mal guvenligi kalmamis dedim.
    ex avrattan konu acildi aq dedim. ayrildiniz mi diye sordular bundan bundan iliskiyi hakli nedenle feshettim dedim. ekledim yasal faiziyle birlikte bana 5 posta borcu var dua etsin ticari faizden hesaplamadim yosa a... dizine inerdi dedim.
    tabi bunlari yaparken yanimizda kasarin bayraktari olan kizlar vardi onlari adam yerinr koymadigim icin yanlarinda yapmakta mahsur gormedim.
    ha yapamiyorsan hic kasma. soz gumusse sukut altin. yoksa rezil olursun.
    ... annesininminikkusu
  9. 9.
    aslında kadınlar esprili olan yakışıklı erkeklerden hoşlanırlar.
    ... sorumsuz sorumlu
  10. 10.
    esprili erkekleri bilmem de, kimisinin ağırbaşlı olanını, kimisinin ise ağzına edeni sevdiğini biliyorum.
    2 ... excellency1923
kapat