1. 1.
    bir an önce getirilmesi gereken sistemdir. bir kere sınavı geçmeleri yetmez, 2 kere hem yazılı hemde pratik sınava sokmak gereklidir zira kadınların el göz koordinasyonları zayıf olduğundan, trafikte hepimizin canını tehlikeye atmaktadırlar.
    6 -3 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Boş beleş isteklerdir.

Bizde bir tane pazarlamacı kız var kimi raikonen amk.

Diz çöker tövbe edersiniz araca hakimiyetine bakınca.
    4 -4 ... consigliere
  3. 3.
    Muhasebe çalışan çok da sevdiğim bir kız var. Kamyonet bile kullanıyor. Bu iddiada bulunan arkadaş anca onun tozunu yutar.

Ama şu olabilir ; gerçekten insanların pratiğine önem verirlerse 2 değil bazı insanlar 5 kere de alabilir.

Cinsiyet ayrımı yapmanın lüzumu yok. Ne kadınlar var mevki makamlarına gıpta ile bakmaktayız.
    5 -3 ... ex oriente lux
  4. 4.
    Cinsiyet farkı olmaksızın bence ehliyet sınavlarının içeriği değiştirilmeli.

Park etmeden ehliyet alıyoruz ama bujinin meme yapma prensibine hakimiz.
    Sınav tam ezberci türk eğitimi standartlarında.

Ki araba kullanma işi tamamen pratikle ve reflekslerle alakalı...

Gel benim kullandığım arabaya bin bir gün kasap'cığım.
    8 -2 ... yasak merve
  5. 5.
    Kadınlara ehliyet vermek! Bilemiyorum altan dshakdhslsjd.
    3 -4 ... frekans
  6. 6.
    kadınlara ehliyet verilmemelidir.

kadınlar duygusal canlılar olduğu için araç kullanmaya uygun değiller. stres altında ne yapacaklarını bilemiyorlar.

fren yerine gaza basmak mı dersin, duran arabaya çarpmak mı dersin. insanların hayatını da tehlikeye atıyorlar.
    4 -2 ... agnostos
  7. 7.
    Sadece kadınlar değil ehliyete olan herkes 3-4 yılda bir tekrar sınava girmeli. Ülkedeki trafik terörün bir sonu gelmeli. Gözü görmüyor gözlüksüz araba kullanıyor ,git gel çift çeşitli yolda karşıdan gelen arabayı görüp de sollamaya çıkan mı dersin, sollandığını anlayıp sollamasın diye hızlanan mı dersin, ışık kullanmadan geçiş önceliği bilmeden, sinyal verden, sağa sola bakmayıp dan diye ana yola çıkan, yayaların üstüne süren, hız limitlerini sürekli ihlal eden bir sürü yaratık dolu. Bunlara ya ağır para ve araç kullanamama gibi ceza vereceksin ya da kamu hizmeti cezası. Eğitimsizlikten böyle olduk biz.
    1 ... shamballa
  8. 8.
    bir öneri. ey kan tutan kasap! sen kimsin ki? " kadınlar ehliyet sınavına iki kere girmelidir" diyorsun.
    kadınlar iki kere değil üç kere ehliyet sınavına girmelidir.
    2 -2 ... erkekseniztekertekergelin
  9. 9.
    herkes kendine not versin araba kullanırken, bakalım hangimiz çakmayacağız.
    -2 ... monk of monkmountain
  10. 10.
    Kadınlar erkeklerden ziyade daha iyi araba kullandıkları için ehliyet sınavını da tek hamleyle geçiyorlar. Erkeklerin hız tutkusu ezelden beri var ama kadınların hız yapma gibi bir dertleri yok yavaş yavaş araç kullanıyorlar ve emniyet kemerlerini de takmayı unutmuyorlar.

Ben trafikte onlarca erkek sürücüye rastlıyorum hepsi de emniyet kemerini takmıyor. Bence kadınlardan daha çok erkekler ehliyet sınavına iki kere girmelidir, trafik kurallarına da dikkat etmelidirler. Bizler sizlerden daha iyi araç kullanıyoruz bunu artık kabullenin derim.
    2 -6 ... goddess of darkness