1. 1.
    penisdaşlarımıza yapılan bir çağrı ve uyarıdır.
    2 -10 ... masklavi
  2. 2.
    sünnet acısından beter olamaz.
    8 -5 ... uzay muhtari
  3. 3.
    Bi doğurunda sizden de dinleyelim tek taraflı yorum yapmak olmaz... Bende bilmiyorum tabi de beyanlara açığım.
    -1 ... apate
  4. 4.
    Annelerinize sorup öğrenebilirsiniz.

T: yaşamadan! tahmin edilen tespit.
    8 -4 ... darked
  5. 5.
    doğum ölüm ve rüya anında aynı gerçeklik algını yıkan ve ağrı kesici hormon salgılanır.dört ayak üzerinde yaşasaydık belki bir miktar haklı olabilirdin.
    1 ... gafil
  6. 6.
    bunu böbrek taşıma söyledim "iki sağa sola hareket ediyoruz yerlerde yuvarlanıyorsunuz siz ne konuşuyorsunuz lan denişikler" cevabını verdi. bilmem kaç mm lik taştan bahsediyorum 3-5 kiloluk çocuğu artık arkadaşlar hayal etsin.
    7 -2 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    kadınlar doğum sancısını abartıyor olabilir
    2 -1 ... kiytirik
  8. 8.
    Bunu anlamak için kadın olmak lazım.
    5 ... komutan amina logar
  9. 9.
    Her gebelik ve her doğum içinde ölüm riski barındırır. Ama gerizekalılar anlamaz bu fedakarlığı. Kadın bu riski güle oynaya alır çünkü ona bu görev verilmiş ve genlerine yazılmıştır. Eğer kadınlar topyekün bilinçli bir seçim yaparak bu süreci istemese 100 yıl içinde insan nesli son bulurdu.
    3 -1 ... chesarasara
  10. 10.
    kadınlar... doğum sancısı... ve abartmak...

tanrım büyüksün. kadınlar bir mucizeyi yaratırlar. dünyaya bir çocuk getirmek gibi bir mucizeyi. ve bunu yaparken abartıyor olacaklar öyle mi?! pehhh.

bir çocuk... 9 aylık süreç ve doğum... uzaylılara daha zaman var bizim şimdilik mucizemiz budur.
    12 ... modus kerler