1. 1.
  pembe götlü cihangir solcusudur. ana amacı ülkeye ahlaksızlığı yaymaktır.
  5 -4 ... tenete
 2. 2.
  Kiskananlar tarafından meriç diye lakap takılan gayet haklı adamlardır. Size ne lan pezevengler kadın ister inler ister yalar aq.
  3 -4 ... ershan kuneri
 3. 3.
  Belki bizede ekmek düşer diyen, sürekli kanka pozisyonunda oynamış, hesap ödemekten iflahı s*kilmiş, yedek kulubesi soğuğunda imanı gevremiş meriç isteği rüyası ve beyanıdır. Ancak ve ancak meriççim cinsellik tamamen özgür olsa bile sen bakir kalırdın. Emin ol ciddiyim.
  Evet ilk meriçimiz eksiledi hemen. Eksile çocuğum aferin, eksile belki kız düşer.
  3 -2 ... uzunkartal
 4. 4.
  istediğiniz kadar hatun düşsün diye uğraşın.

  kadınlar yine de özgür özgür herkesle takılmayacak.

  kafanızdan çıkarın bunu.

  onların içgüdüleri buna izin vermez.

  psikolojik rahatsızlıkları yoksa illa ki kaliteli sperm arayacaklar.

  boşuna debeleniyorsunuz.
  6 -2 ... narcissistic
 5. 5.
  erkeği kadın seçer. nokta.
  6 -1 ... monk of monkmountain
 6. 6.
  Özgürlüğün sınırlarını 2 şey belirler. Birincisi ve en önemlisi başka bir canlının yaşamına, özgürlüğüne zarar vermemesi, ikincisi ise kişinin kendi arzusu.

  Sabaha kadar tartışsak kimsenin cinselliği yaşama şeklini değiştiremeyiz. Yargılamamız da doğru değil. Ahlaki normlar toplum tarafından oluşturulsa da ne kadarının uygulanacağı bireye bağlıdır.

  Kadınlar cinselliği özgürce yaşamamalı desen ne değişir? Ya da şöyle sorayım bir insanın hür iradesiyle birçok kişiyle birlikte olmasıyla başka bir kişinin evlenene kadar cinsellikten kaçınması aynı derecede özgür değil mi?
  4 ... paralel evrenden dusen insan
 7. 7.
  Meriçin fikrinden geçinenler durumdan rahatsız dediğim durum .

  Meriç gibileri bu fikir sayesinde de kaç hatun düşürmeyi düşünüyor acaba. Aptal avıdır bu.
  ... isminiunutanadam
 8. 8.
  kimin neyi nasıl yaşaması gerektiğine ne meriçler ne de biz karar veremeyiz. şahsi fikrim erkeğin de kadının da belli sınırları olmalı. aile olmanın temelinde sınırlar var.
  2 ... ragnar lodbrok
 9. 9.
  götçülükten sıkılmıştır.
  ... abbas dikbasar
 10. 10.
  Evet yaşayabilmeli. Bu kişiyi meriç yapmaz. Kimseyi ilgilendirmez de. Bunu savunmak her önüne gelenle yatmayı savıunmak da değildir zaten. Çok basit, birkaç entry önce de söyledim. Evli bir kadın istemediği zaman seks için zorlanıyorsa bu yanlıştır. Cinsel özgürlüğe aykırıdır. Buradan başla. Bu meriçlik mi şimdi? Cinsel devrim dediğimiz kim kime dum duma durumu değil. Bu olmadan da cinsel özgürlüğü eline alqbilirsin. Neyse Düşünmeyin fazla, aşar.
  ... icimin derinliklerindeyim