1. 1.
  dogadan firmasının yeni reklam sloganı, emailleri kontrol için hotmail ana sayfasında gözüken hede, merakınızı cezbedip siteye yöneldiğinizde kadınların neleri kaybetmeyi sevdiklerine dair herhangi bir kanıt yok, sadece kendimize iyilik yapıp, bitki ve meyve çayları içmemiz gerektiği vurgulanıyor.
  ... cnnturk
 2. 2.
  (bkz: kilo)
  5 ... kimse yazmazsa ben yazarim
 3. 3.
  iğrenç ötesi bir slogan.
  1 -1 ... brunglace
 4. 4.
  bazı şeylerden kasıt sadece kilodur. bunun dışında hiçbir kadın birşey kaybetmekten ve deli dana gibi onu aramaktan hoşlanmaz.
  (bilakis, kadınlar bazı şeyleri kaybedince üzülürler)
  3 ... sadettin kanyak
 5. 5.
  (bkz: erkeğin aklını kaybetmesi)
  2 ... yuzyillardir akan cesme
 6. 6.
  "kadınlar bir çok şey kaybeder ve bunu sevmez. ama bazı şeyleri kaybetmeyi sever." anlamına gelen, bir an önce yasaklanması gereken reklam.
  1 -1 ... brunglace
 7. 7.
  sevme nedeni yeniden kazanma mücadelesi vermektir.
  (bkz: kadınlar kazanmayı sever)
  ... freelance
 8. 8.
  herşeyi önünde bulan kadın, mutsuz olur. hayatlarında az da olsa bir şeyleri kaybetmek ve onları geri kazanmak için uğraşmak isterler. ilişkilerde de durum değişmez. biraz ağlamak, biraz üzülmek ister kadın. yeri geldiğinde sadece bu isteği için aldatmaya bile teşebbüs edebilir.
  -1 ... system error
 9. 9.
  her insan her şeyi kaybetmeyi sever. her insan ulaşılmazı ister. bu sadece kadınlara has bir özellik değil, tüm insanlık her zaman her an elinden gidecek olanı sever. insanlar imkansızı, gidecek olanı sever.
  2 ... rapunzel kibrit satar
 10. 10.
  (bkz: bile bile lades)
  1 ... iremim