1. 1.
  bazı şeylerin bazı özeti.
  mesela insan beton döker arabalar geçsin diye.
  yine de çimen doğrulmayı başarabilir o betonun altından.

  örnek alacak çok şey var yani, bol şans. vesselam.
  7 -2 ... duhanco
 2. 2.
  Şiir gibi bakan kadınlar, şiirden anlayan adamları sevmeli. Sevmeli ki ziyan olmasın o mısralar.
  ... yahyaaa05
 3. 3.
  "Evlilik aşkı öldürür" dedikleri bu olsa gerek. Gerçekler acıdır, acıtır. Dünya hayatının realitesi, hayal aleminin şiirlerine galip gelir çoğu insan için. Bu iş böyle.
  2 -1 ... gazeloglu
 4. 4.
  sorun yok biz de kaşarlarla sevişip bakireleri ALIYORUZ.
  7 -5 ... ibni maymun
 5. 5.
  evlenecek şair bulamadıklarındandır.
  ... bu da mi
 6. 6.
  kadınlar romantik dizeler ve şiirler yazan erkekleri dinginlik zamanlarında sever ve ciddiye alırlar. amma velakin bu tip erkeklere direkt olarak seksüel bir arzu duymazlar. çünkü kadınların vahşi içgüdüleri bu tip erkeklerden hoşlanacak şekilde evrimleşmemiştir.

  kendine güveni tam olan, kadını hayatının merkezine koymayan, kadının duygusal gitgellerine karşı kaya gibi sapasağlam duran adamları tercih eder kadınlar. şimdi söyleyin bakalım; şair ruhlu, ince, naif adamcağızlar kadınların ıslanmasını sağlayabilir mi? sağlayamaz. onlar ancak sular durulunca omuzlarına baş konulacak, dert anlatılacak, kullanışlı elemanlar olur. böylelerine pipisi olan kız arkadaş diyoruz. o yüzden sözlükte şiir paylaşan, etkileyici kitap alıntıları yazan romantik erkek! arkadaşlar boşuna uğraşıyorsunuz.

  günlerce, hatta aylarca bir kızla mesajlaşıp bir türlü buluşamıyorsunuz değil mi? neden acaba böyle oluyor diye bir sorun kendinize. ne kadar da iyi, bilgili bir adamım ama neden bu kız buluşma tekliflerimi türlü bahanelerle sürekli geçiştiriyor. kim bilir kız senle konuştuğu aylar boyunca kaç erkekle bağırttırmalı, inlemeli seks yapıyor haberin yok. her ateşli seks sonrası dinginlik zamanlarında senle her zamankinden daha yoğun mesajlaşıyor. allah allah neden acaba? ateşi söndüğü için ya da onu beceren adam kıza tam bir orospu muamelesi yapıp özgüvenini ve egosunu yerin dibine gömdüğü için olabilir mi? kızın tekrardan dirilmeye, erozyona uğrayan özgüvenini kazanmaya, egosunu tamir etmeye ihtiyacı var. işte sen bu ihtiyacı karşılayacak olan kullanışlı aptalsın. pipisi olan kız arkadaşsın onun için.

  o yüzden hiç öyle uzun uzun mesajlaşmayın kızlarla. baktınız sizinle sadece geyik yapma derdi var yol verin gitsin. siz de başka bir kız için oltayı sallayın. illa ki birileri ağa takılır. tek tabanca saldırmayın pompalı gibi. taramalı tüfek gibi asılın. şansınızı arttırın.

  hadi selametle.
  7 -3 ... dakandaz
 7. 7.
  beton döksem demek ki... şimdi daşlar yerine oturdu. asffsa
  3 ... uzaytamircisi
 8. 8.
  desene şair zyker mütahit evlenir zuahhahaha.
  not: her türk genci gibi lisede şiir yazdım
  2 ... ebu zindik
 9. 9.
  kıssadan hisse: ya şairler mütahit olacak, ya da mütahitler şair.
  2 ... monk of monkmountain
 10. 10.
  Bir realite.
  ... isminiunutanadam