1. 1.
  sözlükte sıkça karşılaştığım durum. Onlara göre herkes ahlaksız, namussuz, kendini vermeye meyilli, seks bağımlısı vs. Bir kaç kadın üzerinden bütün kadınları genelliyorlar. Kız çocuk doğurdu diye dövüyorlar. Kız çocuğu talihsizlik olarak görüyorlar. Şunu bilmeniz gerek ki neslin devamı kız çocukları üzerinden devam eder. Kadının kız çocuğu doğurması erkeğin verdiği kromozonlar sayesinde olur. Yarın yaşlandığınızda kız çocukları size acır ve bakar. Kadınlarımızı, kızlarımızı koruyalım sahip çıkalım.

  Şükran Moral'e göre kadın - erkek eşitsizliği ise son yıllarda daha çok güçlendi:

  "Türkiye'de kadın sorunu, kadının ikinci sınıf olması, kadının aşağılanması, kadının tecavüze uğraması, kadın-erkek eşitsizliği ile ilgili maalesef son yıllarda olumsuz bir gelişme oldu."

  Yazının tamamını burdan okuyabilirsiniz. http://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-42816616

  Bu gelişmelere ek toplum olarak kanayan yaraya parmak basmak yerine bu yarayı daha da deşiyoruz. Biraz duyarlı olalım lütfen.
  6 -3 ... anasinifci
 2. 2.
  Algı operasyonu olsaydı yine iyiydi. Bunların zihniyeti gerçekten böyle. Keşke anneler bir erkek çocuğu yetiştirirken bunlara kadına saygı duymayı da öğretse. Bakın yüceltmeyi, değer vermeyi demiyorum. Sadece saygı duymayı. O zaman her şey daha güzel olabilirdi.
  8 -1 ... perinin2
 3. 3.
  benim icin kadinlar uzerindeki en buyuk algi operasyonu instagramda gotunu sergileyen seks objeleridir.

  kadin topluma gotu ve squati ile entegre olmaya calisiyorsa cok buyuk hata yapiyor demektir...

  feminist arkadaslari once kendi cinslerini duzelterek esitilik saglanmasi yolunda atilacak adimlara ornek olmalarini tavsiye ediyorum...
  1 -2 ... wake up neo