1. 11.
    Yakışıklı olduğumuzu teyit eden tespit.
    ... kamen
  2. 12.
    Bize öyle bir bilgi gelmedi demek istediğim önermedir.
    ... loftus
  3. 13.
    boylu poslu ama cirkin olan adam genelde karizmatik, seksapalitesi yuksek oluyor.
    1 ... toskaa
  4. 14.
    Bana kalırsa sözlük yazarları şekilci oldukları için bu başlıkta meclis dışında tutulmalılar ve dışardaki gözlemlerime göre bu doğru bir önerme ama bunun alt metninde para da var.
    1 ... balistik karizma
  5. 15.
    Yakışıklı olduğumu soylerler insanlar aldatmiyorumda ama kezbanliğa gelemediğim için sevgilim yok yaz günleri dişinda marmariste yabancilarla coşuyoruz ama kiş gelince mantara bagliyoruz.
    -1 ... sqilacci74
  6. 16.
    zevkler ve renkler tartışılmaz...
    1 ... kezi
  7. 17.
    hemcins ya da karşı cins beğenilerimiz zaman içinde çok değişiyor; ama genel olarak her ne kadar kendimizi şartlasak da kimi ne zaman hangi şartlarda beğenip eş olarak seçeceğimize karar veremiyoruz. öyle karışık bir konu ki. asırlardır standardı bulunabilmiş değil. kimi güce, kimi toplumsal onaya, kimi zekaya çekildiğimizi ve eşlerimizi bu niteliklere göre seçtiğimizi iddia ediyor. biyoloji bu alanda en mantıklı yanıtları sunsa da asla yeterli bilgiye sahip değiliz. belki de her insan adedince kıstaslar olduğundandır bu karışıklık. bilemiyorum.

örneğin ben bir erkeği beğenmişsem benden üstün bir tarafını muhakkak tespit etmiş oluyorum. ya benden daha disiplinli, ya daha uyumlu, ya daha bilgili, ya daha anlayışlı, daha erdemli, daha güçlü. ama bir şeyi muhakkak benden üstün olmak zorunda. aynı zamanda ondan üstün ve daha gelişmiş bir tarafım muhakkak bulunuyor. genelde sevgililerimden daha önde olan bir tip olurum ve büyük patronu oynayan adamlara çekilirim. yani vitrinde ben varımdır, benim sosyal çevremdedir partnerim ama yöneten odur meseleleri. bu hakkı ona vermeyi severim. sonra direkt sosyal onayını ölçmeye çalışıyorum. ötekinin saygısını kazanabilmesi benim için önemli. zekaya ve bilgiye hiçbir zaman çekilmedim, aradığım şey daha nadir bir şey, onu görünce daha da tahrik oluyorum. maddi durumu kesinlikle önemli. işi, işindeki becerisi, eğitimi, okuduğu okul.

tip, hakikaten ilk onda bile değil. çünkü gerekli değil. tabii ki de yakışıklı bir erkek beni mutlu eder ama bikaç saatliğine. seks ihtiyacımı karşılar ve yoluma bakarım. flörtleşirim, muhabbet ederim, yakışıklı bir erkektir en fazla ve bu kadar. fakat o yakışıklı diğer ihtiyaçlarım nasıl karşılanacak? çok basit, benim bir sorunum var diyelim, ortalama bir zeka bu soruna dair çözüm bulamıyor fakat çok yakışıklı, ne işime yarar? ama öteki ihtimalleri bikaç saniyede sıralayabiliyor, çözüm yolları öneriyor, yüksek bir empati becerisi var, muhtemelen daha olgun, daha uzlaşmacı, samimiyetle benim sıkıntımı kendi sıkıntısı gibi algılıyor, aynı zamanda realist. bu da iş bitirici bir kimliği gerektiriyor. haliyle günün sonunda çirkin erkek, efendi adam, sakin, kendi halinde, işine gücüne bakan taraf kazanıyor.

piçler... onları hiç sevemedim. herkes tarafından tanınan, adı bilinen, ister istemez ünlenen karakterler beni geriyor.

üstelik; "çirkin erkek" dediğiniz adamlar çirkin bile değiller genelde. ne bileyim kaşı gözü güzeldir en basiti. eli ayağı. vücudu. gülüşü. bi şeyi muhakkak güzeldir. ya da yatakta bir ilahtır <3 ki genelde çirkin erkekler yatakta iyiler. çok uzattım.
    2 ... efendiniz onlayn
  8. 18.
    sanki her yer 'bret pit' te kadınlar gidip bizi seçiyor. siz siz olun gaza gelmeyin bir kadın bret pit ve bizim aramızda seçim şansı olsa yarım saniye tereddüt etmez.
    1 ... narcomedian
  9. 19.
    seveceksiniz bile gidin yakışıklı erkek sevin.
    sonunda hep acı çekiyorsunuz.
    Bari bir özelliği değsin.
    ... benden bana
  10. 20.
    Güzel erkek mi var?

Şüphesiz kendi kendim buna çok güldü. Allah günah yazmasın güzel erkek yok denecek kadar az şu ülkede.

Güzel erkek bulamadığımızdan çirkin tercih etmek zorunda kalıyoruz.
    2 -1 ... kendi kendimin kedisiyim