bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kime nerde nasil yol vereceğine göre değişecek hadisedir.
  1 -1 ... o kendini biliyor
 2. 2.
  Durup geçmemi bekleyen Otobüse yol vermişligim var. Kafam o kar dalgındi ki. Bilinç altımdaki nezaket yüzünden tüm otobüs ve şöför gülerek gittiler.
  2 ... entry de mi girmiyagh
 3. 3.
  Bu önermeye Trafikte istisnasız her seferinde denk gelirsiniz ve hak verirsiniz.

  Pat diye ara sokaktan ana caddeye atlayanlar mı, park alanından zırt diye önünüze kıranlar mı, yoksa iki şeridi de aynı anda kullanmakta bir beis görmeyenler mi?
  Hayır, laf etsen sen suçlu oluyorsun. Neden? Çünkü o kadın. Kuyamam. Ponçik.
  Kadın haksız bir durumdaysa anında cirkeflesiyor ve haklı oldugun pozisyondan nedensizce sert bir düşüşle dibi görüyorsun.

  Vay arkadaş. Trafik bu yahu. Hani eşittik? Hani feminizm?
  Neyse. Hayırlı işler.

  Edit: trafik kültürü gelişmiş, daha da önemlisi insani vasıflara duyarsız kalmamış kadınları tenzih etmekle birlikte tebrik ederim.
  Edit2: dayanamadım, yazacağım. Bu tiplere Ehliyeti bakkal verse daha iyi.
  5 -2 ... odysseus
 4. 4.
  külliyen yanlış önerme. esasen kadınlar, trafikte kadınlara hak tanımayan erkeklerden bıkmış usanmış durumda. bu duruma karşı bazen haklarını yedirmemek için yol vermemek zorunda kalıyorlar, çünkü 1 kişiye yol verdiğin anda ardından 3 kişi daha önüne atlıyor, bu defa senin arkandaki kornaya abanıp yol verdiğine vereceğine pişman ediyor. kimileriyse (yaya olsun şoför olsun fark etmez) onlara yol verme nezaketi göstermiş olduğuna bile inanamayıp bocalıyorlar ve geçmekte tereddüt ediyorlar!

  böyle başlıklar açacağınıza gidin esas trafikte magandalık sergileyenleri tartışın. geçiş hakkı bana aitken bir tanıdığı otoparktan çıkıyormuş diye önümü kesip "yol vereceksin" diye dayatanlar da buna dahil...
  3 -2 ... ashtarte