1. 1.
  şahsi olarak defalarca karşılaştığım bir durum. kadınlar yayalara yol verirken gurur yapıyorlar. sadece yayalara değil. trafikte diğer araçlara yol verme konusunda da aynılar. gurur yapıyorlar. yol vermiyorlar. onu marifet zannediyolar galiba. çoğu kadın şoförde bunu gördüm. feminit duygulara mı bürünüyorlar o an anlamıyorum ama böyle yapan kadınlar dışardan çok komik ve aptal görünüyorlar haberleri olsun. yol vermemeniz gururunuzu korumaz ama sizi salak yapar.
  4 ... gaiptengelenadam
 2. 2.
  yol vermek şöyle dursun gaza biraz daha fazla basmaktadırlar. sadece yayalara değil diğer şoförlere de vermiyor çoğu. tali yoldan geliyor sen ana yoldasın. normalde onun yavaşlaması lazım ama kornaya abana abana yola giriyor carrrttt diye. abla tamam bayanlar her zaman öncelikli ama şu trafik kurallarını da bir zahmet öğrenin artık. sizden daha sinirli birçok erkek şoför var. siz yola girince o da gaz kesmezse sonunda arabanız perte çıkar üstüne karşı tarafın masrafını da ödetirler size.
  6 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  yol vermek için bazen yavaşlamak bazen durmak gerekir. durulursa arabayı yeniden kaldırmak gerekir. düz yolda güç bela giden kadın bu ekstra işi başaramayacağından istese de yol veremez.
  2 ... uuser x
 4. 4.
  Bak bu doğru.
  -1 ... ssenarist
 5. 5.
  Hayatın her alanında rekabet odaklı yaşıyorlar çünkü. iş hayatı, sosyal hayat aklınıza gelecek her zaman ve mekan etraflarında kim varsa kendileri için bir rakip. Trafikte bile böyle hareket ediyorlar. Yaya araç fark etmeksizin sanki herkes onun için bir engelmiş onlarda bu engelleri aşmaya çalışıyor gibi davranıyorlar. Adeta bir bilgisayar oyunu veya simülasyon gibi..
  1 ... sodomlu