1. 1.
  fakir erkekleri beğenmeme sebebidir.
  yalnız yaşamak yerine kocasıyla, kız kardeşiyle, abisiyle, eniştesiyle birlikte yaşarlar. gün içerisinde yaptıkları tek masraf gratis'ten fontdöten almaktır. hal böyleyken işsiz bile olsalar yalnız yaşayan bir asgari ücretliden iyi durumdalardır.

  oysa aynı gelire sahip, belki de daha fazlasına sahip erkekler 1+0 evlerde kalıp, hem kira ödeyip, hem fatura ödeyip ev dizmeye, araba almaya mahkumdur. nitekim söz konusu kadınlar, sırf eniştesinin nimetlerinden faydalandıkları için kendilerini üstün tuttukları erkeğe varmazlar.

  edit: asalaklar rahatsız.
  9 -4 ... bize de mi caylak
 2. 2.
  bakıyorum da yeni nesil brolarımız canavar gibi geliyorlar.

  kök söktürün olm bu kadınlara. zerre iyiliği hak etmiyorlar.
  10 -2 ... syme
 3. 3.
  Tarih boyunca butun sorumluluklar erkeğin uzerine kurulmus evet kadınlar kutsal varliklar ama tum sorumluluklari bizim uzerimizde üremek dışında erkek yalnızda yasaya bilir ihtiyacini karsilar ama kadin bunu duzenli olarak yapmak ister bunun icinde ask tuzagini kuruyorlar kendilerini bize baglayip bizi degistirmeye cabaliyorlar degistiremeyeceklerini anladiklari zaman bizi tarif edilemez bir aciyla birakiyorlar.
  5 -1 ... birtutamibrik
 4. 4.
  bir parazit belirtisidir.

  kadın dediğin kendi ayakları üzerinde durabilmeli, bana bağımlı birini istesem köpek beslemek daha mantıklı amk, köpekten farkınız olsun biraz.

  istanbul gibi büyük şehirlerdeyseniz yazlık bir yere gidin hem kiralar daha ucuz hem büyük şehir kadar tehlikeli değil, ülkedeki taciz ve tecavüz olaylarından haberimiz var tabiki bu yüzden büyük şehirde kadınların yalnız yaşamamsı anlaşılır fakat seni o şehre bağlayan bir işin yada okulun yoksa siktir git yalnız yaşayabileceğin bir yere, kimseye yük olma.
  2 -1 ... gold tab gibson
 5. 5.
  yalnız yaşamamalarına sebep olan nesneleri kendilerine verirseniz yalnız da yaşarlar.
  mesela zengin ama yalnız yaşayan yaşlı kadın görebilirsiniz ama fakir ve yalnız kadın görmeniz imkansıza yakındır.
  (bkz: karadul örümceği)
  ayrıca kadınların doğasını daha iyi anlamak için schopenhauer yeteri kadar şey yazmıştır zaten.
  1 ... il dentisto
 6. 6.
  toplumsal deformasyonun günümüz kadınında ortaya çıkan belirtilerindendir.
  (bkz: adam haklı beyler)
  2 ... torunusamil
 7. 7.
  Ben severim yanlız takılmayı bir bayan olarak, kahvem varsa tamamdır
  -2 ... scarlett johanson
 8. 8.
  En çok da toplu taşımada yorgun argın işten döndüğüm zamanlarda, alışveriş poşetleriyle koca gtlerini yaya yaya oturduklarını görünce sinir oluyorum. Kalkın lan, çalışanlar oturacak diye bağırasım geliyor.
  3 -1 ... alavarza
 9. 9.
  Kaşını sürekli kontrol altında tutmak isteyen beyinlerin çabasıdır. Kadın her zaman ailesi için göz önünde bulundurulması gereken bir varlıktır.
  -1 ... nirvana81
 10. 10.
  kadin krallar gibi yalnız yaşar. tum ihtiyaclarini karsilar. manevi ihtiyaclari dahil. siz saniyormusunuz kadinlar muhtac oldugu icin sizin tarafinizdan sevilmek istiyor. saniyormusunuz ki sizin verdiginiz sevgi onlari tatmin ediyor. kadinlar sevdigi icin sevilmeye izin verir. sizin yaptiklariniza kendi sevdigi icin mutlu olur siz mukemmel ve gerekli oldugunuz icin degil. bazi andavallar sorumluluklar hep bizde kadin tuzak kuruyo aşık ediyo aci cektiriyo demis. cidden ne acılar var ya
  4 -2 ... yedirenklidivit