1. 1.
  temple üniversitesi nin araştırmasına dayanan bir iddiadır.

  --spoiler--
  kadınların yüzde 60'ının orgazm taklidi yaptığı bir gerçek... temple üniversitesi'nin araştırmasına göre bunun iki nedeni var: kadınların güvensizliği ve cinsel ilişkiyi bir an önce bitirme arzusu...
  --spoiler--
  ... uluyanardag
 2. 2.
  bir türkiye gerçeğidir.

  sütçü, tüpçü geyikleri boşuna çikmıyor. türk erkeği malesef kadınını tatmin edemiyor. erken boşalma denen pislik ilişkileri zedeliyor. bir erkeğin kendi ve kadını için yapacağı en iyi şey, erken boşalmayı kontrol altına alabilmektir. cinsel yönden tatmin olmuş bir kadın, en güzel kadındır. eşine mutlak sadakat gösterir ve orgazm taklidi yapmak zorunda kalmaz.
  2 ... seksen
 3. 3.
  türkiye de kadınların %90 nın orgazm olmadığı gerçeğini desteklemesidir. orgazm oldukları felan yok.
  1 ... mystique
 4. 4.
  sahte orgazm sahte gülücük gibidir. arasındaki farkı anlayamazsın.
  ... dlnyldrm
 5. 5.
  sorunun kadında olduğu kadar erkekte de bulunan taklit sorunu.
  ... society
 6. 6.
  bir çeşit aldatmadır. kadının orgazm olduğunu düşünen erkek o günü ve bir sonraki günü gönül huzuru ile geçirir. oysa ki kadın orgazm olmamıştır ve halen aşka, sevgiye, şehvete açtır. ertesi gün biriyle birlikte olur ve sevgilisi bu durumu anlamayacağı gibi şüphelenmez bile. çünkü o daha geçen gün orgazm olmuştu. Hayır orgazm olmamıştı, kandırdı seni.
  4 ... baris gucu
 7. 7.
  orgazm olamayan kadın yoktur, orgazm yaşatamayan erkek vardır. geri zekalı kadın; erkek kendini kahraman hissetsin diye öyle davranır. yine her şey sizin için.

  halbuki sex and the city dizisinin en şehvetli karakteri samantha jones olaya şöyle açıklık getirmiştir:

  "bir erkek beni ilk seferinde kötü becerdiyse ona yazıklar olsun, ikinci kez kötü becerdiyse bana yazıklar olsun."
  4 -2 ... mathilda
 8. 8.
  - doğru mu samet?
  2 -1 ... frekans
 9. 9.
  büyük bir devlet sorunudur.

  sonra diyorlar bu kadın cinayetleri neden arttı? meğersem maske düşmüş; artık erkekler taklitle gerçeği ayırıyormuş...

  yav bırakın bu işleri! eşler arasında olan meseleleri.
  2 ... noktanin sabiti
 10. 10.
  orgazm süresi saniyelerle sınırlıdır ve çok kısa sürer. lakin hem kadın, hem de erkekler için en güzel, en büyük tatmin - rahatlama şeklidir.

  kadınların orgazm olma süresi erkeklere oranla daha uzun sürer ya da erkek çok deneyimsizse, kadın hiç orgazm olmayabilir. ancak orgazm bir beraberlikte olmazsa olmazlardan biridir ki bundan mütevellit kadınlar da orgazm olmadıkları halde, bunun altında kalmamak, erkeğini mutlu etmek ve rahatladığına inandırmak adına orgazm taklidi yapar.

  bu kadınlar genelde erkeğinden bağımsız ve habersiz olarak kendi kendini tatmin eder ve orgazm olur. erkeğine de bu taklidi bu nedenle gayet iyi yaparlar.

  kadının orgazm taklidi yaptığını bir erkeğin anlaması oldukça zordur. ama erkekler şuna dikkat etmelidir; ilişki sırasında vajinanın ne kadar ıslak olduğunu, kayganlık derecesini penisinizle hissedersiniz, kadın orgazm olduğunu ifade ettiğinde, bu kayganlığın, bu ıslaklığın çok bariz bir şekilde artmış olması gerekmekte çünkü kadınlar bu anlarda sıvı salgılar. eğer bu anda ilişki anı daha da kolaylaşmış ise o kadın orgazm olmuştur. ama önceki medcezirlerden bir farkı yoksa, muhtemelen yalandır.

  iyi orgazmlar.
  1 ... defolabilirsin