1. 1.
    Şu an boşalmadan sonra yaşanan 2 dakika moduna girmiş gibiyim. Saçma değil mi ya uzun saç. Bi kadın saçını neden uzatır ki?
    1 -6 ... cerevesta
  2. 2.
    Gelenek gibi bir şey olmuş. Evet.
    ... hepinizi sevmiyorum
  3. 3.
    O kadar güzel saçlara sahip olan kadınlar var ki. Saçın boyu moda olamaz olmamalı bence. Her insanın yüz şekli vücut yapısı farklı. Saçları sağlıklıysa isterse topuğuna kadar uzatabilir. Sağlıklı değilse de isterse uzatabilir orası ayrı bi konu ama görünüm olarak hoşluktan bahsediyorsak sağlıklı parlak olması daha faydalıdır tabi.
    2 ... hukukihemsiree
  4. 4.
    olmayan saçmalıktır. çekici ve genç gösterir.
    2 ... emreuzlar
  5. 5.
    kadınlar saç boyu kısaldıkça ya erkeksileşiyor ya da yaşından olgun gösteriyor. olgunlaşmak da bana göre olumsuz bir durum. gençlik ve çıtırlık olgunluğa göre her zaman çok daha geçkin ve çekici bence. uzun saç dünyanın en kusursuz aksesuarı.. bir kadının en güzel süsü. hiç saçmalık değil.
    ... sorun hepimizde
  6. 6.
    gür hafif dalgalı uzun bir saç aman allahım. bir kadını olduğundan daha güzel gösteriyor.
    2 ... wardenclyffe
  7. 7.
    Saçı beline kadar uzun kadın göremiyorum artık.
    Eskiden tek tük vardı.
    2 ... iyyneci
  8. 8.
    saçlarımı 4 numara kestirmiştim. şimdi 10 15 cm boyunda. ha ama bence uzun saç saçmalık değil aksine kadına yakışan bir şeydir. kısa saç da yakışır o ayrı konu.
    ... sizofrenkarinca
  9. 9.
    Sakal mı bu bırakasın?

Hem de bence uzun saç kesinlikle feminenliği artırıyor. Ayrıca uzun saç diye küçümsenilen saçı uzatmak bir kadının yaklaşık olarak 3 yılını alırken kırık aldır, sağlıklı görünmesini sağla, yağla balla besle, bakım yap/yaptır derken binlerce lirasına mal oluyor.

Tabii uzun saçın da kriterleri var benim için. Hem sağlıklı hem uzun saç görmek ne yazık ki çok da mümkün değil. Uzundan kastım dipten uca en az 50 cm.

Kısa saçın yıka çık gibi müthiş avantajları olsa da * bence feminenliği kaybettiriyor.

Uzun saçı saçmalık olarak görmüyorum ama 3 tel saçı da uzatmanın bir anlamı yok.
    1 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  10. 10.
    doggy esnasında bir taraftan da saçlarından asılmamızı istediği için.
    2 -4 ... nesgayfe