1. 1.
  küresel bir gerçektir. işe yaradıkları her konunun mutlak seksle ilintisi vardır. çocuk yapmaları bile seks yapmalarıyla doğru orantılıdır. ellerini attıkları hiçbir işte başarılı olamaz kadınlar. bugüne kadar ne sağlam bir siyasetçi, devrimci çıkmıştır bunlardan ne bir peygamber olmuşlukları vardır.

  şüphesiz ki allah onları erkeklere ibadet etsin diye yarattı.

  toplumun 4. sınıf vatandaşıdır ve söyledikleri kati suretle ciddiye alınmaması gerekir. bunların özellikle götü yere yakın olanından korkacaksın zira onlar 6. sınıf vatandaştır.

  edit: kafaları çalışmaz bunların felsefe bile yapmışlıkları yoktur.
  19 -95 ... biraktigim iz
 2. 2.
  kadınlardan nefret eden bir insan olarak dahi, katılmadığım; kadınların günlük hayatta neler yaptığını görmemiş, ya da kadınsız kalmamış insanın savunabileceği önermedir.

  ben de öyle derdim de. iki gün annem olmayınca bokumu temizleyemedim mna koyim.
  20 -2 ... der meister
 3. 3.
  kadınların seks harici işe yaramadıklarını öne sürme durumudur.
  ama esas konu kadınlar değil bu tip başlıklar açarak kendi kendine ohareey açtım işte başlığı bakalım kim ne diyecek diye eli bilmem neresinde bekleyen insandır. ne kazandığı meçhuldur. ama elbet kendine göre onun da kazançları vardır. tek mutluluğu belki de başlıklarına yazılan üç beş olumlu olumsuz yazıdır. bu sayede şu koca dünyada birileri varlığından haberdar olabilmektedir. normalde asla sağlayamacağı popularite ve çekemeyeceği dikkati ebleh başlıklarla sağlayabilmektedir.aferindir. zaten ne dediğinin de farkında değildir. eğer bir biyoloji harikası veya robot değilse ve normal şekilde dünyaya geldiyse annesine bu başlığı ve yazısını okutmamasında fayda vardır.kadıncağızın kalbi kırılabilir. yazarcanımızın da kafası.
  yani sorun egodur. egomuzu terbiye edelim. etmeyenleri uyaralım.
  9 ... meydanbenim
 4. 4.
  paratoner soylemdir. vakit, icerigini hic tartismadan direkt sonuclarina odaklanmak ve yakinda buralarda ayarlariyla yer alacak hatun yazarlari ozel mesajla ilk tebrik eden kisi olmak vaktidir.

  (bkz: bence cok haklisiniz)
  (bkz: msn var mi)
  5 -1 ... oneydilan
 5. 5.
  annelerimizin artık kadınlıktan çıkıp melekliğe doğru yol aldığını düşünürsek kalan populasyon için doğru olan önermedir.

  (bkz: helal len)
  (bkz: yakalım hepsini)
  (bkz: levyeyi ver)
  5 -1 ... almanca sevisen adam
 6. 6.
  eğer doğruysa çok acı ve vahim bir durumdur.

  Sadece sekse yarayan kadın istemiyoruz.
  4 -1 ... kizilmaske
 7. 7.
  saçmalık ötesi cümlecik, önerme bile denilemeyecek komedi. yahu kadınlar olmasa, herhalde babanın dötünden çıkardın be adam. umarım bu cümleyi sarf edenler, akşamları evde yemekleri kendileri yapıyor, evi köşe bucak kendileri temizliyor, çamaşır/bulaşık işlerini kendileri hallediyor ve çocuk da doğurabiliyorlardır.
  6 -1 ... wokaltwinter
 8. 8.
  "e, yemekleri kim yapacak?" cümlesini akla getiren iddia. şaka lan. annelerinizi getirin hiç olmassa aklınıza.
  1 ... sadettin kanyak
 9. 9.
  annesini de bir bakıma deşifre eden zihniyetten çıkan önerme.
  5 -1 ... ip atlayan gurbuz dana
 10. 10.
  (bkz: anneler kutsaldır)*
  1 ... thaliia