1. 1.
  şimdi mini eteğini, şortunu, hatlarını belli eden pantolonunu ya da daracık taytını giymiş ya da kalçasını ön plana çıkarmış ya da göbek ve göğüs dekoltesini cesurca açan bir kız neden acaba buna ihtiyaç duyar? ve erkeklerin ne düşündüğünü bile bile neden daha çok erkek beni zikmek isteyecek şimdi ama ben yine de giyeceğim diye düşünür, amacı ne olabilir acaba? bunun cevabını korkusuzca itiraf edecek olanlar vardır umarım.
  6 -4 ... amgurulugations
 2. 2.
  biz buna ilgi orospuluğu diyoruz.
  6 -1 ... genc yazar
 3. 3.
  ilgilenilme ve arzulanma isteği, doğanın kanunu.
  ... abdullahtb
 4. 4.
  diğer entrylerde bütün yazarlar herkes beğenilmek ister o yüzden gibi açıklamalar yapmış. tamam beğenilmek ister ama zikilmek istenmek, erkekleri tahrik etmek istemek başka bir şey. bence kızlar en kolay yoldan talip sayısını arttırmak ve en yakışıklı ve zenginini bulmak için açıyor. ayrıca güzel bulunmak isterken zikilmek isteneceğinin de farkında ve kabul etmiş. kızları korumak için de kızlar erkekler için giyinmez yalanını artık kullanmasak iyi olur. meriçliğin alemi yok. her şey ortada işte, açık ve net. kızlar bile bunun böyle olduğunu itiraf ediyorlar artık.
  4 -3 ... amgurulugations
 5. 5.
  Erkeklerin hoşuna gitmek için bence.
  Başka ne için olabilir ki?
  1 -1 ... sakaspeare
 6. 6.
  Öyle giyinince ilgi odağı oluyorlar. Karşı cinsleri etkileyerek istedikleri kadar ilgiyi kolay bir şekilde alabiliyorlar. istedikleri erkekleri kolayca elde edebilecek potansiyele ulaşabiliyorlar. Peki bu giyim tarzı yurt dışında bu kadar prim yapmazken bizim ülkemizde neden prim yapıyor? Biz akıllı olmayan görgüsüz bir millet miyiz? Hayır. Çünkü bu topraklarda 100 yıl öncesine kadar şeriat vardı. Kadınlar peçeli gezerdi. Yapılan değişimle şimdilik ancak bu kadar oluyor. Ama iyi haber şu ki insanlar yavaş yavaş alışmaya başladı.
  3 ... sylas122
 7. 7.
  rekabet içinde olduğu başka bir kız yada kızlar grubu vardır.
  erkeler değil, onlardır asıl hedef.
  2 ... mukukulu
 8. 8.
  Kızlar kendilerini erkelere beğendirmek için değil.

  Hemcinslerinden dağa güzel ve ilgi almak için seksi olmak isterler.

  Anlayacağınız onlar kendi aralarında yarışıyor. Kazanan biz oluyoruz
  1 -1 ... gezdimgordumyenildim
 9. 9.
  beğenilmek her canlının içgüdüsünde vardır, sadece dişi değil erkekler için de, sadece insan değil, köpek, kedi, aslan, çiçek, hatta adının önüne bok eklediğimiz böcekler için bile geçerli bir önermedir.
  onun için, kızlar erkekler tarafından, erkekler de kızlar tarafından beğenilmek için seksi olmak ister.
  1 ... toyboxtan cikan oyuncak
 10. 10.
  ama onlara sorsan beni zikmek iste de seni kullanayım ya da kariyer yapayım diye açıyorum her yerimi demezler. ayy hiç aklımın ucundan geçmedi, nasıl benimle seks düşünebilirsin der. sapık der. derler de derler.

  --spoiler--

  kadinlar seksi olmak istiyor cunku siz seksi oldugunuzda otomatikman isleriniz kolaylasiyor, size kibar davraniliyor, millet yaranma ugruna yardimci oluyor, yalniz kalmiyorsunuz vs vs. o yuzden orospu sekreterler bi anda insan kaynaklari muduru oluyor mesela. seksi giyinmek kariyer yapmaktan daha kolay daha eglenceli. kadin burada erkegin sekse duskunlugunu kullanmis oluyor.

  --spoiler--
  1 ... amgurulugations