1. 1.
  şimdi mini eteğini, şortunu, hatlarını belli eden pantolonunu ya da daracık taytını giymiş ya da kalçasını ön plana çıkarmış ya da göbek ve göğüs dekoltesini cesurca açan bir kız neden acaba buna ihtiyaç duyar? ve erkeklerin ne düşündüğünü bile bile neden daha çok erkek beni zikmek isteyecek şimdi ama ben yine de giyeceğim diye düşünür, amacı ne olabilir acaba? bunun cevabını korkusuzca itiraf edecek olanlar vardır umarım.
  6 -4 ... amgurulugations
 2. 2.
  biz buna ilgi orospuluğu diyoruz.
  6 -1 ... genc yazar
 3. 3.
  Beğenilme ve arzulanma içgüdüsü.

  Aslında gereksiz biz zaten sizi her türlü halde beğenecek şekilde yaratılmışız ahh bi anlasanız anlayamıyorsunuz işte. Saçınız uzun aklınız kısa.
  9 -1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 4. 4.
  çok basit, türünü devam ettirmek için. erkekler de seksi olmak ister. kuşlar neden cıvıldar, tavus kuşlarının kuyruğu neden böyle renklidir soruları da aynı yere çıkar.
  4 ... eddie dean
 5. 5.
  ilgilenilme ve arzulanma isteği, doğanın kanunu.
  ... abdullahtb
 6. 6.
  Kadınlar hiçbirşeyi erkekler için yapmazlar. Tüm makyajları, giyim kuşamları, dekolteleri herşey hemcinslerinden daha güzel görünebilmek içindir. Nerede olursa olsun, kaç yaşında olursa olsun eğer etrafta hiç kadın yoksa ne makyaja, ne de dekolteye ihtiyaç duyarlar.

  Kadın kadının kurdudur lafı buradan gelmektedir.
  4 -2 ... ters yakilan sigara
 7. 7.
  diğer entrylerde bütün yazarlar herkes beğenilmek ister o yüzden gibi açıklamalar yapmış. tamam beğenilmek ister ama zikilmek istenmek, erkekleri tahrik etmek istemek başka bir şey. bence kızlar en kolay yoldan talip sayısını arttırmak ve en yakışıklı ve zenginini bulmak için açıyor. ayrıca güzel bulunmak isterken zikilmek isteneceğinin de farkında ve kabul etmiş. kızları korumak için de kızlar erkekler için giyinmez yalanını artık kullanmasak iyi olur. meriçliğin alemi yok. her şey ortada işte, açık ve net. kızlar bile bunun böyle olduğunu itiraf ediyorlar artık.
  4 -3 ... amgurulugations
 8. 8.
  Erkeklerin hoşuna gitmek için bence.
  Başka ne için olabilir ki?
  1 -1 ... sakaspeare
 9. 9.
  Öyle giyinince ilgi odağı oluyorlar. Karşı cinsleri etkileyerek istedikleri kadar ilgiyi kolay bir şekilde alabiliyorlar. istedikleri erkekleri kolayca elde edebilecek potansiyele ulaşabiliyorlar. Peki bu giyim tarzı yurt dışında bu kadar prim yapmazken bizim ülkemizde neden prim yapıyor? Biz akıllı olmayan görgüsüz bir millet miyiz? Hayır. Çünkü bu topraklarda 100 yıl öncesine kadar şeriat vardı. Kadınlar peçeli gezerdi. Yapılan değişimle şimdilik ancak bu kadar oluyor. Ama iyi haber şu ki insanlar yavaş yavaş alışmaya başladı.
  3 ... sylas122
 10. 10.
  rekabet içinde olduğu başka bir kız yada kızlar grubu vardır.
  erkeler değil, onlardır asıl hedef.
  2 ... mukukulu