1. 536.
    hemen hemen yoktur denilecek konulardır. evet.
    7 -11 ... nevilevile
  2. 537.
    yemek temizlik.
    7 -3 ... ekaleh
  3. 538.
    mesela çok lezzetli pastalar yapabiliyorum.
    6 -4 ... yulya
  4. 539.
    Biz olmasak hiçsiniz. Boş yapmayın.
    1 -9 ... raitoyagami
  5. 540.
    misal makinalı tüfek kullanırken mermi bataryasına ya da şarjöre mermi dizmekte başarılılar elleri ufacık. yani cephede siz makinalı kullanırken onlar da mermi hazırlayabilir.
    1 -1 ... uzay muhtari
  6. 541.
    Sen ne işe yarıyon müdür anlatsana biraz?
    3 -1 ... yazar x
  7. 542.
    bu şekilde düşünme nedeninizin ne olduğunu öğrenmek için çocukluğunuza inmek isterdim ancak adlarınızı dahi bilmiyorum. Yine de bu da bir engel değil, zira bu düşünceniz küçükken annenizle olan ilişkinizin fazla inişli çıkışlı olduğunu gösteriyor. Ya da ilk okulda sevdiğiniz kızdan tokat yediğinizi. Bu konuda, siz inkar edecek olsanız dahi, yanıldığımı düşünmüyorum.
    Ama yine de suçlamıyorum, ne yazık ki farklı deneyimler farklı düşünceler doğurur.

Edit:
    Bir öneri: çocukluğunuzda yaşadığınız şeyleri artık kabullenip, bu tür hatalı düşünceler üretmeyerek aklınızın gelişimini tamamlamasına yardım edin.
    1 -3 ... git schopenhauer oku gel
  8. 543.
    Kadın candır, anadır. Kadın herşey dir.
    -1 ... simiago
  9. 544.
    Seni dünyaya getirmek olabilir mi acaba?

Bu kafayı anlamıyorum. Hayır kadınları sevmeyebilirsin ama bu denli aşağılamak ne? Öncelikle annen kadın bir kere. Her şeyi unut bunu unutma. Bi daha aşağılarken iki kere düşünün.
    8 -1 ... siyahmelodi
  10. 545.
    seni dünyaya getirmek demişler ama bu bence işe yaramak olarak değerlendirilmemeli.

böyle bir ibnetoru dünyaya getirmek pek de faideli bir iş değil sonuçta.

-ha konumuza dönecek olursak bebişkolarım; kadın var kadın var. bunlar aynı banttan seri üretilmiyor ki.
    3 ... lucius vorenuss