1. 1.
  tipik bir kadın bencilliği. tamam kadının, sevdiği erkeğe sarılmak istemesi, kokusunu hissetmek istemesi normal. ama bunları uyanıkken yapsanıza. bari yatarken bir huzur verin. erkeğin omzu mu tutulmuş, yalnız mı yatmak istiyor umrunuzda değil tabi.
  8 -8 ... cyranox
 2. 2.
  kendini güvende hissetme isteğinin bir ürünüdür.
  3 ... glena
 3. 3.
  kaşık pozisyonu tercihleridir.
  2 -1 ... nahkog
 4. 4.
  hele bir de yaz ayında bunu istiyorsa yandık. zaten terden yapış yapış oluyor vücut. bir de üzerine "hadi aşkım ben kendimi güvende hissetmek istiyorum." diyen bir kadının terlemiş vücudu. tekrar söylüyorum bari uyurken huzur verin kadınlar.
  3 -4 ... cyranox
 5. 5.
  Ayrılma sebeplerinden birisidir. Kadın size sarılarak uyumak ister, siz sevişmeye başlarsınız, rahatlama sonrası tekrar size sarılıp uyumak ister ama siz yine sevişmeye başlarsınız. Sonrasında kız arkadaşınız sizin romantik olmayan bir abaza olduğunuza karar verir. Kesinlikle ayrılma sebebidir.
  1 -1 ... mj0y
 6. 6.
  güçsüz olduklarının ve güç almak istediklerinin kanıtlarından yalnızca biridir.
  -5 ... yuricarlione
 7. 7.
  sevgiden kaynaklanıR fakat er kişinin oldukça rahatsız olduğu aşıkardır.. sen 20-30 yıldır bir şekilde yatmaya alışmışsın sırf hala aynı alışkanlığına devam ediyorsun diye yapmadıklarını bırakmazlar..
  ... fatal
 8. 8.
  kadınların ya da erkeklerin sarılarak uyuma isteği sadece sevdiği insana yönelen bir eylemdir.

  Erkek de olsa kadın da olsa sarılarak uyumak istemesi sevgi belirtisidir, bu isteğe şiddetle karşı çıkan kimse de -her ne cinsiyette olursa olsun- duygularını tartmalıdır, "bu insanı gerçekten sevmiyor olabilir miyim?" diye. Zaten içten içe cevabı bilinen bir sorudur. *
  3 ... november76
 9. 9.
  uyanıkken romantizmin kralını yaşatsanız dahi günün 24 saati bunu yapmanızı isterler. uyuycam diyorum ne sevişmesi arkadaşım.
  2 -2 ... cyranox
 10. 10.
  (bkz: isini bitirdi gotunu dondu yatti)
  4 -1 ... ben keyfim ve kahyasi